Vaše zpráva byla odeslána.

Média

O víkendu u Trifota představení Comm.UNI.ty projektu Contemporary Theatre

06. 05. 2019
Studio Contemporary Theatre vyrostlo před několika lety na zelené louce jen z nadšení několika lidí. Je to místo, kde se potkávají tvůrci a tanečníci tvoří a zkouší zde mnoho stylově různorodých souborů a umělců a také vzniká divácké zázemí z řad amatérských tanečníků.

Na nové pěší zóně u sochy Trifot, která je jen několik desítek metrů od stanice metra Nové Butovice, proběhnou o víkendu hned dvě představení Comm.UNI.ty projektu Contemporary Theatre.


Představení Comm.UNI.ty, jež 11. i 12. května začne ve 20.00 hodin, je inspirované psychologickou hrou „Krychle“. Rozvíjí příběh samotáře lapeného v milostném trojuhelníku. Proplouvá životem, až ho série nečekaných situací vyvede z automatizovaných schémat. Začne zkoumat rizika interakce a sám se do nich pouštět. Postupně se stává společensky angažovaným komunitním mediátorem.

Choreografii představení měly na starosti Linda Rančáková a Vendula Poznarová. Obsazení: Matouš Ruml, Kristína Tukan, Michal Černý, Tomáš Rawptile Pražák, Svata Kobzová a další.

Představení je pro veřejnost zdarma.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.