Úvod Média

Na Monínci vypukne boj o Predatora

10. 05. 2019
Díky zařazení moníneckého závodu do série Master weekendů budou moci ti nejlepší získat medaili Master of Predator. Další z těchto závodů se bude organizovat 8. a 9. června v rakouském Neukirchenu a 14. a 15. září ve slovenském Fačkovském sedle.

Hned dvě vlny závodníků vyběhnou zítra po ránu na trasu extrémního běžeckého závodu Predator Race, který hostí sportovní areál Monínec nedaleko Sedlce-Prčice. Sportovce na trati čeká například plazení pod ostnatým drátem či nošení těžkého břemene.


„Sobotní program odstartuje již v 8.00 první vlnou závodu Predator Brutal. Vzhledem k vysokému počtu účastníků poběží ještě druhá vlna, a to o půl hodiny později. Půjde o závod na deset kilometrů,“ upozornil mluvčí areálu Radek Polák. Kromě stovek amatérských i profesionálních sportovců dorazí ke sjezdovce množství diváků. „Očekáváme opět vysokou účast návštěvníků, kteří budou okolo tratě fandit. Od sobotního rána bude k dispozici stanové městečko, rozcvičovací zóna i lékařská služba,“ vysvětluje výkonný ředitel moníneckého areálu Jaroslav Krejčí mladší. V neděli čeká běžce Predator Masakr, nejtěžší trať s třicítkou překážek.

Zdroj: MF Dnes

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.