Úvod Média

Trigema mezi TOP Zaměstnavateli roku

12. 02. 2020
Cílem studie TOP Zaměstnavatelé roku 2020 je poskytnout jedinečné údaje celému studentskému vysokoškolskému světu, kdo jsou TOP Zaměstnavatelé a kde by se budoucí absolventi měli ucházet o práci. Studie zároveň naznačí firmám, jak se stát preferovaným zaměstnavatelem.

Trigema patří mezi vysokoškoláky k těm developerským společnostem, které jsou považovány za TOP zaměstnavatele. Je to výsledek šetření agentury Gfk mezi více než 11 500 vysokoškoláky z celého Česka, jež proběhlo na konci loňského roku.Trigema získala v kategorii Reality & Development projektu TOP Zaměstnavatelé roku 2020 třetí příčku a stala se tak jednou z nejvíce preferovaných společností v tomto oboru. Na prvním místě skončila společnost Penta a na druhém Central Group. Na dalších místech se umístily společnosti Finep a CBRE.

Studie TOP Zaměstnavatelé je projektem Asociace studentů a absolventů, který probíhá mezi studenty českých vysokých škol. Je realizován ve spolupráci s prestižní výzkumnou agenturou GFK, univerzitami, studentskými organizacemi a firemními partnery.
 

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.