Vaše zpráva byla odeslána.

Média

Trigema mezi TOP Zaměstnavateli roku

12. 02. 2020
Cílem studie TOP Zaměstnavatelé roku 2020 je poskytnout jedinečné údaje celému studentskému vysokoškolskému světu, kdo jsou TOP Zaměstnavatelé a kde by se budoucí absolventi měli ucházet o práci. Studie zároveň naznačí firmám, jak se stát preferovaným zaměstnavatelem.

Trigema patří mezi vysokoškoláky k těm developerským společnostem, které jsou považovány za TOP zaměstnavatele. Je to výsledek šetření agentury Gfk mezi více než 11 500 vysokoškoláky z celého Česka, jež proběhlo na konci loňského roku.Trigema získala v kategorii Reality & Development projektu TOP Zaměstnavatelé roku 2020 třetí příčku a stala se tak jednou z nejvíce preferovaných společností v tomto oboru. Na prvním místě skončila společnost Penta a na druhém Central Group. Na dalších místech se umístily společnosti Finep a CBRE.

Studie TOP Zaměstnavatelé je projektem Asociace studentů a absolventů, který probíhá mezi studenty českých vysokých škol. Je realizován ve spolupráci s prestižní výzkumnou agenturou GFK, univerzitami, studentskými organizacemi a firemními partnery.
 

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.