Úvod Média

Prodej nových bytů z bezpečí domova

14. 10. 2020
Nástroj online rezervace k uzavření Rezervační smlouvy je aktuálně funkční na projektech @Nusle a @Braník. Na Nové "Nuselské" je k dispozici platební brána GoPay. Na projektu Bydlení Brâník je aktuálně umožněno uhradit rezervační poplatek nejen prostřednictvím platební brány, ale také platebním příkazem.

I v této, pro všechny jistě nesnadné době, máme pozitivní zprávy v případě, že hledáte nové bydlení. Naši prodejci jsou připraveni úvodní komunikaci a následný proces obstarat online nebo telefonicky.


Naše prodejní nástroje jsou navíc přizpůsobené k uzavírání obchodu na dálku. Ve všech projektech vám jeden z našich prodejců dodá potřebné doklady a materiály prostřednictvím telefonu a emailové komunikace.

Navíc jsou naše projektové weby a prodejní nástroje přizpůsobené k uzavírání obchodu na dálku. Mimo jiné jsme také schopni projednat online postprodejní proces (například výběr standardů, zprostředkování kontaktu s finančními poradci atd.) To vše díky videokonferencím a podobným nástrojům.

Máte-li zájem o další informace, postačí nás kontaktovat prostřednictvím kontaktů uvedených na stránce Prodejního centra. Samozřejmě je najdete také na projektových webech aktuálně běžících projektů:

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.