Úvod Média

Trigema dodala Praze 13 tisíce dezinfekčních prostředků

17. 04. 2020
Marcel Soural vysvětluje zástupcům místní televize důvody, proč Trigema věnovala dar občanům městské části Praha 13

V době koronavirové pandemie se společnost Trigema rozhodla pomoci občanům v Praze 13. Starostovi této městské části Davidu Vodrážkovi osobně předal tisíce dezinfekčních prostředků Marcel Soural, předseda představenstva Trigemy, ve středu 15. dubna přímo u místní radnice.


 
Dar Trigemy v počtu 2 500 lahviček byl součástí celkové dodávky pěti tisíc kusů dezinfekčních prostředků, které byly v praktickém sto dvaceti mililitrovém balení. Cílem tohoto kroku je ulehčit místním občanům situaci v době koronavirové pandemie, kdy je třeba dbát ve zvýšené míře na osobní hygienu každého z nás.
 
„Do dezinfekčních prostředků jsme investovali stovky tisíc korun. Je to jedna z cest, jak pomoci zvládnout současný nouzový stav. Není to přitom první pomoc, kterou v čase pandemie občanům města poskytujeme,“ uvedl Marcel Soural, předseda představenstva Trigemy.
 
Někteří ze zaměstnanců Trigemy již několik týdnů ve svém volném čase šijí doma roušky, které pak zdarma věnují nejen svým kolegům, ale také ostatním. Již od začátku dubna jsou proto také zásoby roušek v podobě tzv. „Rouškovníků“ veřejnosti volně k dispozici v místní Restauraci Trifot a v obchodním centru u stanice metra Stodůlky (Norma). Dalším takovým místem je obchodní centrum na Kamýku (Billa) v Praze 12.
 
„Z daru těchto dezinfekčních prostředků máme opravdovou radost. Minulý víkend jsme trávili tím, že jsme z desetilitrových kanystrů přelévali v suterénu radnice získanou dezinfekci do půllitrových lahví a polepovali etiketami. Proto jsme dnes velmi vděčni našim dárcům za toto praktické balení, které opět rozdistribuujeme mezi naše občany,“ řekl k tomu Vodrážka.
 
Více než tisíc kusů dezinfekčních prostředků pak Praze 13 v rámci této dodávky věnovala projekční firma AGE project a dále pak také zástupci Sportovní Haly Lužiny. Koordinaci celé akce měla na starosti společnost Royal Tech.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.