Úvod Média

Trigema třetí v kategorii Reality & Development projektu TOP Zaměstnavatelé

10. 02. 2021
Asociace studentů a absolventů, která projekt TOP Zaměstnavatelé pořádá, je nezisková organizace, jejímž cílem je umožnit svým členům osobnostní i profesní rozvoj díky aktivnímu zapojení do různých projektů. Trigema se v projektu umisťuje opakované. Také za rok 2020 byla v této soutěži na třetím místě kategorie Reality & Development.

V 10. ročníku studie TOP Zaměstnavatelé získala Trigema třetí místo v kategorii Reality & Development. O výsledku rozhodlo hlasování vysokoškoláků napříč celým Českem, které proběhlo loni na podzim.


V respektované soutěži TOP Zaměstnavatelé pořádané Asociací studentů a absolventů se za rok 2021 umístila Trigema – stejně jako loni - na třetím místě. Opět se tak zařadila ke značkám, jež hrají v oblasti domácích realitních a developerských aktivit jednu z nejvýznamnějších rolí a patří mezi studenty k nejžádanějším zaměstnavatelům.
 
Na prvním místě kategorie Reality & Development skončila společnost Penta Real Estate a na druhém Central Group. Za Trigemou se umístilo CBRE a Finep Holding. Celkovým vítězem soutěže se stala v kategorii Jasná volba společnost ČEZ.
 
 
 

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.