Úvod Média

Byty projektu Nová „Nuselská“ kompletně vyprodány

11. 03. 2021
Investorem, developerem a stavebníkem Nové „Nuselské“ byla společnost Trigema. Autorem návrhu projektu je studio AGE project.

V pražských Nuslích jsou již obsazeny všechny bytové jednotky Chytrého bydlení areálu Nová „Nuselská“. Samotná stavba byla dokončena loni v listopadu.


V areálu Nová „Nuselská“, který najdete na místě, kde byly původně Nuselské mlékárny, jsou všechny byty vyprodány. Celkově se zde nabízelo necelých 150 jednotek. Jednotlivé jedno až čtyřpokojové byty jsou zpravidla vybaveny terasou, balkónem nebo předzahrádkou.
 
Každá ze sekcí tohoto pěti až sedmipatrového areálu leží mezi ulicemi Nuselská, V Horkách a Kloboučnická. Součástí místa je rovněž uzavřený vnitroblok, který je určený pro oddych místních rezidentů.

Stavba bytového areálu Nová „Nuselská“ trvala necelé 2 roky. Začala na jaře roku 2019. Poté, co došlo loni v listopadu ke kolaudaci, se sem již postupně začali stěhovat první majitelé.

Areál získal letos v lednu v soutěži Realitní projekt roku 2020 Cenu veřejnosti v regionu Praha 4. 

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.