Úvod Média

Marcel Soural zvolen členem Správní rady ARTN

09. 04. 2021
Členové Asociace jsou přední představitelé developerských a investičních společností, realitních, právních a poradenských kanceláří, bank a dalších organizací činných na trhu, dále přední představitelé a vyšší management veřejné správy a zástupci vysokých škol. Ve Správní radě je rovněž předseda představenstva Trigemy Marcel Soural.

Valná hromada Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí zvolila na svém zasedání ve čtvrtek 8. dubna složení své Správní rady pro další období. Mezi jejími členy je rovněž Marcel Soural, předseda představenstva Trigemy.


Do Správní rady Asociace pro rozvoj trhu (ARTN) nemovitostí byla kromě Marcela Sourala zvolena například také Zdenka Klapalová, prezidentka Asociace a současně i Managing Director a Partner Knight Frank v Česku. K dalším osobnostem patří mimo jiné Petr Palička z Penty a Tomáš Drtina z agentury Incomind.

K hlavním cílům Asociace patří například zvýšení kvality, stability a transparentnosti českého trhu nemovitostí, standardizace postupů a procesů na českém trhu nemovitostí či zvýšení informovanosti odborné i laické veřejnosti v dané oblasti.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.