Úvod Média

Areál Monínec v sobotu otvírá

28. 05. 2021
Monínec leží v srdci České Sibiře a Českého Meránu a je proto ideálním stanovištěm pro výlety s přáteli či rodinou. Široká síť cyklostezek procházející touto lokalitou činí z Monínce ideální místo pro cykloturistiku. Pro vášnivé bikery je zde bike park. Na své si přijdou i milovníci golfu. V bezprostřední blízkosti areálu najdete golfový areál Čertovo břemeno. Monínec s.r.o je člen koncernu Trigema a.s.

Rekreační areál Monínec u Sedlce-Prčice na Příbramsku v sobotu zahájí letní sezonu. Kromě lanové dráhy a občerstvení na hotelové terase bude v provozu i sportovní park a další atrakce.


Zájemci si tady budou moci vyzkoušet třeba novou dvacetimetrovou kuličkovou dráhu se dvěma trasami. Ve vodním světě, který se otevře začátkem prázdnin, ocení hlavně děti nádrže a korýtka, v nichž budou moci pouštět vodu nebo měnit její průtok. Zatím bude park otevřený o víkendech od 10 do 17 hodin, později se provoz rozšíří. Během léta se postupně otevřou i další atrakce v areálu.

Zdroj: Právo
 

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.