Úvod Média

Areál Bydlení Skvrňany zvítězil v soutěži Realitní projekt roku 2022 hned ve třech kategoriích

31. 01. 2023
Rezidenční areál Bydlení Skvrňany, který se právě dokončuje v mladé plzeňské čtvrti, získal hned tři ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2022 v Plzeňském kraji. Nově vznikající komplex si odnesl Cenu veřejnosti, Cenu odborné poroty i Cenu architektů.

Projekt rodinného areálu Bydlení Skvrňany nabídne 203 bytů o dispozicích od 1+kk až po velkorysé 4+kk. Poslední ze sedmi viladomů bude zkolaudován na konci února 2023.


Ke komplexu patří soukromý zelený park, který bude fungovat nejen jako přírodní relaxační zóna, ale chce se stát i místem vzájemného setkávání rezidentů, a tím i samotným srdcem celého areálu.

Nové bydlení vzniká v mladé plzeňské čtvrti, jen 50 minut jízdy autem od Prahy. Skvrňany jsou typické svým čistým ovzduším i veškerým komfortem útulné městské části. Výjimečné je i propojení velkého města s kompletní občanskou vybaveností na dosah ruky a krásné okolní přírody, která se nachází v bezprostřední blízkosti nového komplexu.

Areál Bydlení Skvrňany je ideální volbou nejen pro rodiny s dětmi, mladé pracující, studenty či aktivní seniory, ale i pro všechny, kteří v oblasti bydlení rádi vymění centrum města za komornější, ale přesto maximálně pohodlné a občansky vybavené, prostředí. V nabídce zbývá aktuálně posledních pár bytů.


Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.