Úvod Naše aktivity Development Aktuální projekty CSV@Řepy

CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@ŘEPY - KOMPLETNĚ VYPRODÁNO

 

O PROJEKTU

Bytový dům CSV@Řepy nabízí 24 jednotek, které tvoří 23 bytů a jeden ateliér v dispozicích od 1+kk do 3+kk. Leží v klidné vilové čtvrti, odkud je rychlé napojení jak autobusovou, tak tramvajovou dopravou. Zastávka autobusu je přímo u domu. Ten, kdo si pro dopravu zvolí automobil, se pohodlně dostane na Pražský okruh, ale i směrem do centra hlavního města. Prodej bytů byl zahájen na podzim 2017, až po kompletně dokončené výstavbě projektu.

Typ:

Obytná plocha:

Dispozice:

Lokalita:

Nastěhování:

Byty a ateliéry

64,6 – 90,4 m²

1+kk – 3+kk

Praha 17-Řepy

Ihned

 

Při přípravě a samotné realizaci projektu se úzce spolupracovalo s renomovanými bytovými designéry ze studia OOOOX, díky čemuž je také zajištěna vysoká kvalita jednotlivých prostor a vybavení bytového domu. A co tvoří vybavení interiéru? Dobré prosvětlení je zajištěno díky proskleným balkonům a velkým francouzským oknům. V bytech je dřevěná podlaha a na terasách dřevěná prkna. Každý z uživatelů – zejména v zimních měsících - bezpochyby navíc ocení vnitřní podlahové vytápění.

Jedním z charakteristických znaků je použití odolné oceli Corten například ve vstupních portálech, ve výtazích či přímo v jednotlivých bytech. Materiál, který je obohacen o měď a fosfor, se vyznačuje sníženým obsahem uhlíku. Obklady a dlažba v koupelnách jsou jak ve variantě Corten, tak v podobě velkoformátové bílé či betonu.

Inteligentní ovládání bytu, které umožňuje řídit některé funkce bytu na dálku, se mimo jiné týká centrálního a časového ovládání světel, spotřebičů, rolet, externích žaluzií či vytápění jednotlivých místností. Dosáhne se tím mimo jiné úspory energií v řádu až několika desítek procent.

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍ


Hlavní výhody
CSV@Řepy

Existuje mnoho argumentů, proč se zajímat o nové bydlení v projektu CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy, níže naleznete ty, o kterých se domníváme, že by v žádném případě neměly být přehlíženy.

Komorní a dokončený projekt

Projekty do 25 bytů v sobě ukrývají kouzlo mixu bytového domu a komunitního bydlení. Vznikají tak nenucené sociální vazby a život se díky tomu stává o mnoho příjemnějším. O mnoho jednodušeji tak lze dosáhnout konsensu v případě řízení nově vzniklého SVJ. Obrovskou výhodou dnešní doby je rovněž možnost okamžitého nastěhování, neboť byl prodej bytů zahájen až po kompletním dokončení výstavby.

Budova s osobitými i funkčními detaily

Architektonický návrh klade velký důraz na nenásilné zasazení do okolní zástavby. Barevné provedení fasády (bílá, šedá s proskleným balkónovým zábradlím) působí na první dojem velmi minimalisticky. Moderní vzhled domu pomáhají cortenové detaily v podobě vstupního portálu a vertikálních stínících lamel. Noví majitelé bytů v tomto ohledu ocení především prosvětlené interiéry, jež jsou výsledkem využití kombinace velkých francouzských oken a skleněných balkónů. Vnitřní společné prostory navazují na funkční minimalismus exteriérů.

Prémiové vybavení

Byty jsou kromě optimálního dispozičního rozvržení vybaveny velmi žádanými standardy. Jedná se o produkty světově známých značek, které se v první řadě soustředí na dodávky prvotřídní kvality. V koupelnách je stylové kompletní vybavení od značky Villeroy & Boch, podomítkové chromové baterie Hansa, moderní obklady a dlažby od značky Refin (vzhled beton a corten), třívrstvá dřevěná podlaha Boen a dále pak také kvalitní podlahové vytápění, externí žaluzie na francouzských oknech, inteligentní ovládání Eaton a individuální rekuperace.

Technologie budoucnosti

Trigema si jako developer velmi zakládá, aby mohla ve svých bytových projektech dodávat zařízení, které budou za několik let běžně dostupná a využívaná. V současnosti se ale stále jedná o moderní technologie budoucnosti. Všechny tyto systémy jsou navrženy a integrovány do nových bytů, aby spořily čas či peníze, šetřily zdraví nebo životní prostředí, ale především aby zpříjemňovaly život.

Galerie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LOKALITA

Zvětšit

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.