Úvod Naše aktivity Development Aktuální projekty V Zahrádkách Plzeň

Bytové domy V Zahrádkách Plzeň - VYPRODÁNO

 

O projektu

Jednoduchá, zároveň ale moderní a atraktivní architektura bytových domů projektu V Zahrádkách beze zbytku splňuje současné nároky na bydlení. Čtyřpodlažní domy jsou umístěny v blízkosti významného plzeňského obchodního centra, kde je kromě prodejen řada dalších provozoven. To vše potvrzuje vysokou kvalitu místní občanské vybavenosti.

Cena:

2,0 – 7,1 mil. Kč s DPH

Typ:

Byty a ateliéry

Obytná plocha:

35,8 – 119,6 m²

Dispozice:

1+kk – 4+kk

Lokalita:

Plzeň 4

Nastěhování:

Podzim / zima 2020


 

Sousedství domů nabízí současně dostatek kvalitní zeleně. Ne náhodou se také celé jižní části této oblasti říká Zahrádky.

Ve čtyřech bytových domech jsou bytové jednotky s dispozicemi od 1+kk do 4+kk. Velikost jednotlivých bytů se nejčastěji pohybuje mezi 50 až 60 m2. Součástí každého z bytů jsou balkóny a v nejvyšších podlažích pak velké terasy s plochou přesahující 60 m2.

Příprava bytových jednotek vycházela z prověřených znalostí a zkušeností společnosti Trigema, která je na trhu už více než čtvrtstoletí. Mohla se přitom opřít o již více než 1 600 úspěšně zrealizovaných a obsazených bytů ve více než 20 rezidenčních projektech.

Připravujeme další projekt v Plzni

Prodej jednotek je zde naplánován na začátek června 2021.

www.byty-skvrnany.czÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍHlavní výhody
Bytových domů V Zahrádkách

Existovalo mnoho argumentů, proč se zajímat o nové bydlení v projektu V Zahrádkách, Plzeň. Níže naleznete ty o kterých se domníváme, že by v žádném případě neměly být přehlíženy.

Projekt téměř v přírodě

Sousedství domů nabízí dostatek zeleně s okamžitým přístupem do příměstských lesů a polí, což je ideální volba pro milovníky přírody. Nedaleko projektu se nachází také několik městských parků nebo i třeba vyhlídka s panoramatickým pohledem na celou Plzeň a její okolí.

Obchodní příležitosti v pěší vzdálenosti od centra do 15 minut

Do několika málo minut od domů je jedno z nejvýznamnějších nákupních míst západočeské metropole – Obchodní centrum Plzeň. Najdete zde nejen hypermarket Tesco, ale i řadu dalších obchodů, občerstvení a kaváren i provozoven služeb. Dostanete se tam také městskou hromadnou dopravou, jejíž zastávky jsou hned u Rokycanské ulice, nebo automobilem. To je pak opačným směrem k centru západočeské metropole. Například na Hlavní nádraží to trvá zhruba jen 10 minut.

Kompaktní disopzice

Zázemí renomovaného developera se zkušenostmi z působení v Plzni je zárukou, že nabídka nových bytů splňovala požadavky na současnou bytovou výstavbu a moderní bydlení. V každém že čtyř bytových domů proto ani nechybí široká nabídka dispozic a velikostí, nejčastěji pak mezi 50 až 60 m2, které doplňují balkóny a terasy.

Komorní viladomy současné architektury

Projekty do 25 bytů v sobě ukrývají kouzlo mixu bytového domu a komunitního bydlení. Vznikají tak nenucené sociální vazby a život se díky tomu stává o mnoho příjemnějším. O mnoho jednodušeji tak lze dosáhnout konsensu v případě řízení nově vzniklého SVJ. Architektonicky projekt vyznívá velmi střídmě a jednoduše, což jsou jedny z hlavních požadavků na současnou rezidenční výstavbu. Velký důraz je kladen na neutrální barvy s výraznými detailními prvky.

Galerie


LOKALITA

Zvětšit

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.