Projekty
k pronájmu

Nezávislost pro nás není jen slovo, ale nejvyšší hodnota a bytostná potřeba zároveň. Nezávislost chceme dát i vám, a proto k našim projektům neodmyslitelně patří i projekty nájemní. Jejich příběh je vždycky jiný, jedno ale mají společné – doplňují je špičkové služby, které vycházejí vstříc všem vašim přáním. Některé naše nájemní projekty se zaplní životem svých obyvatel, jiné lidmi, kteří do nich každé ráno přicházejí do práce, v dalších se třeba jen na pár chvil potkávají spokojení zákazníci. Z některých našich projektů se stávají samostatné provozy, které se věnují jak výrobě, tak vědě a výzkumu, stejně jako lidské potřebě zábavy a setkávání se.

Naše stavby pro nás nejsou jen čísla ve statistice, záleží nám na nich. I proto se o naše nájemní projekty staráme sami, prostřednictvím naší dceřiné společnosti Trigema Facility. Prohlédněte si, jaké možnosti nabízíme.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.