Úvod Naše aktivity Development 2Barevné Letňany

2Barevné Letňany
Vyprodáno

2Barevné Letňany jsou, jak již jejich název napovídá, volným pokračováním veleúspěšného bytového projektu Barevné Letňany, v jehož rámci vznikly postupně v letech 2008 až 2011 tři bytové domy, nazvané podle barevnosti svých fasád Červený, Žlutý a Modrý dům.

Typ Byty
Obytná plocha 30 – 110 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Praha 9-Letňany
Stav Vyprodáno
Web www.2barevneletnany.cz

Nové Barevné Letňany si do erbu vetkly barvu zelenou a vycházejí tak vstříc poptávce po ekologickém bydlení. Novostavby, které v současnosti v Letňanech vznikají, uspokojí všechny, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení, a zároveň myslí na budoucnost a prostředí, ve kterém žijeme.


Při výstavbě bytového projektu v Letňanech jsme se zaměřili na moderní technologie a trendy v bydlení. Vedle kvalitního vyzdění z pálených cihel, které je typické pro všechny naše stavby používáme při stavbě kvalitní plastová okna s trojskly, která výrazně snižují tepelné ztráty a šetří tak energie na vytápění bytů.


Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.