Barevné Letňany

Lokalita se skvělou dostupností

Barevné Letňany

Détské hřiště

Úvod Naše aktivity Development Barevné Letňany

Vyprodáno

V Chlebovické ulici nedaleko stanice metra Letňany vyrostli tri bytové domy tohoto příjemného, vzdušného rezidenčního souboru. V kontrastu s uniformitou sousedního panelákového sídliště vyniká jedinečnost každého z těchto tří domů, podtržená rozdílnými barvami členitých fasád, které daly novým domům i jména – Červený, Žlutý a Modrý. Rozmanitá je i dispozice jednotlivých bytů – každý byt je vlastně unikátní. V Barevných Letňanech najdete byty od garsoniér po 4+kk. Téměř u každého bytu je balkón nebo terasa.

Typ Byty
Obytná plocha 30 – 110 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Praha 18-Letňany
Stav Vyprodáno

Další rozdíl oproti sousední sídlištní zástavbě, který je patrný na první pohled, je dostatek prostoru mezi jednotlivými domy. Ten je vyplněn parkem, jehož součástí jsou i hřiště na petanque, altánek a netradiční posilovna pod širým nebem.

Lokalita se nachází jen několik minut chůze od metra, a přitom stranou hlavních komunikací, takže představuje vítanou oázu klidu. V blízkosti najdete veškerou potřebnou občanskou vybavenost – školy, školky, zdravotnická zařízení, úřad městské části. Nedaleké Obchodní centrum Letňany nabízí celou řadu služeb, kulturního vyžití, nákupů a zábavy. K oddechu a k rekreaci je možno využít nový lesopark s cyklostezkami, Aquacentrum Lagoon či sportovní halu.

Prohlédnout aktuální nabídku bytů

Aktuální stav projektu

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍVýhody

Představujeme výčet nejzásadnějších výhod bytového domu Rezidence 3D. Je si z čeho vybírat!

Nízkoenergetické bydlení

Projekt je postaven v energetické kategorii B – což značí nízkoenergetické bydlení. Kromě zvýšené tepelné pohody v bytech to znamená také mnohem zdravější prostředí – díky systému kontrolovaného odvětrávání – a v neposlední řadě také nezanedbatelnou úsporu. Navíc můžete pohodlně regulovat teplotu i rychlost výměny vzduchu v bytě, takže prostředí u vás doma máte vždy plně pod kontrolou.

Dynamická lokalita plná zeleně

Letňany už dlouhou dobu nejsou zanedbanou periferií Prahy, naopak. Díky prudkému rozvoji posledních několika let se z nich stala městská část s plně rozvinutou infrastrukturou a mnoha místy pro zábavu i odpočinek. V místě najdete mateřské i základní školy, nespočet restaurací, bazén, zimní stadion a další sportovní zařízení i jedno z největších pražských obchodních center. Nechybí ani lékárny a zdravotnická zařízení.

Modulové bydlení

Jedná se o dvě bytové jednotky, které podle potřeb klienta mohou být spojené, nebo naopak fungovat úplně samostatně. Byty jsou konstrukčně připravené tak, aby je bylo možné rozdělit nebo sloučit bez výrazných stavebních zásahů a je jen na vás, jak je využijete. Od samého počátku byly projektovány s vizí „modulů“ a důraz byl kladen na technicky promyšlené řešení.

Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

images/projekty/dokoncene/BL/6127425972_c47d9c78d3_b.jpgProhlédnout aktuální nabídku bytůimages/projekty/dokoncene/BL/BL_16.jpeg