Úvod Naše aktivity Development BLV@Horní Měcholupy

BLV@Horní Měcholupy
Vyprodáno

Praha 15 se mění k lepšímu. Dalším z důkazů byla přeměna stávající kotelny, která leží v blízkosti ulice Bolevecká, na místo plné života a zeleně.

Typ Byty
Obytná plocha 30 – 110 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Praha 15-Horní Měcholupy
Stav Vyprodáno
Web www.blv-byty.cz

Projekt BLV@Horní Měcholupy celou čtvrť změnil k nepoznání, avšak byl zachován rezidenční charakter tohoto místa, aniž by byla okolní vilová a další zástavba rušena provozem nevzhledného objektu, jenž zde dlouhé roky stál.

BLV@Horní Měcholupy tvoří nový bytový dům ve stylovém oranžovo-šedém kabátu, jenž vychází z konceptu společnosti Trigema. Měcholupy dávno nejsou okrajem Prahy. Jedná se o ucelenou součást hlavního města, kde je různorodá zástavba – vily, bytové i panelové domy. Celá oblast má přímé napojení na Městský okruh.

Své místo si zde najde každý! Ať již singles či mladé rodiny s dětmi, tak lidé ve středním i starším věku. Všem se nabízí bohaté spektrum velikostí i vybavení bytů, které doplňují terasy, balkóny nebo lodžie.

Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.