Bytové domy Jinonice

Lokalita se skvělou dostupností

Bytové domy Jinonice

Dobrá občanská vybavenost

Úvod Naše aktivity Development Bytové domy Jinonice

Vyprodáno

Rok 2003 byl ve znamení stavby tří bytových domů v Jinonicích na ulici Kohoutových. Projekt se nachází poblíž Karlovy univerzity v Jinonicích. V okolí se nachází řada škol a školek. Projekt má díki nedaleké zastávce metra Jinonice dobrou dostupnost do centra Prahy.

Typ Byty
Obytná plocha 30 – 110 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Praha 5-Jinonice
Stav Vyprodáno

Celý projekt je lemován zelení. Hned u projektu mezi ulicí kohoutových a Bochovskou se nachází park, který je ideální pro odpočinek, nebo procházky. V nedaleké blízkosti se taky nachází tenisové kurty a basketbalové hřiště.

Prohlédnout aktuální nabídku bytů

Aktuální stav projektu

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍVýhody

Představujeme výčet nejzásadnějších výhod Bytových domů Jinonice.
Je si z čeho vybírat!

Dobrá dostupnost

Výhodou je dobrá dostupnost, hned u projektu se nachází zastávka metra Jinonice. Na Náměstí republiky se člověk dostane do patnáct minut.

Parkování

V rámci projektu bylo vybudováno několik parkovacích míst a taky podzemní garáže, které zejména ocení rodiny které dojíždějí do práce autem.

Prostor pro rodinné bydlení

Projekt vyhovuje rodinným potřebám bydlení v této lokalitě. Veškeré benefity bytů nejlépe ocení ti, kteří v nich budou skutečně žít.

Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

images/projekty/dokoncene/Roztoky/Roztoky_9.jp9images/projekty/dokoncene/BL/6127425972_c47d9c78d3_b.jpgProhlédnout aktuální nabídku bytůimages/projekty/dokoncene/BL/BL_16.jpeg