Bytové domy Stodůlky

Lokalita se skvělou dostupností

Bytové domy Stodůlky

Dobrá občanská vybavenost

Úvod Naše aktivity Development Bytové domy Stodůlky

Vyprodáno

Architektonické řešení bytových domů Stodůlky působí neuvěřitelně čistě a vzdušně. Tuto vzdušnost podtrhuje i zvolená barevnost (béžová a bleděmodrá) a zrnitost omítek, která sice navazuje na první etapu, ale je o něco nápaditější a odvážnější. Konstrukce objektů je železobetonová s vyzdívaným a zatepleným obvodovým pláštěm. Stropy jsou železobetonové, stejně tak mezibytové stěny, příčky v bytech jsou pak vyzdívané.

Typ Byty
Obytná plocha 30 – 110 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Praha 13-Stodůlky
Stav Vyprodáno

K velkým bytům patří i pohodlné parkování, které by v případě nových developerských projektů ale nemělo hyzdit okolí bytové výstavby. Proto jsou garážová stání v obou domech umístěna v suterénu.

Garáže jsou přístupné po vjezdové rampě - provoz bude řešen dopravní světelnou signalizací. Domy jsou vybaveny rovněž úklidovou místností a místností pro zdroj tepla a dále sklepními kójemi pro každý byt.

Prohlédnout aktuální nabídku bytů

Aktuální stav projektu

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍVýhody

Představujeme výčet nejzásadnějších výhod bytových domů Stodůlky.
Je si z čeho vybírat!

Dobrá dostupnost

PV dostupnosti 20 minut pěší chůze je ve Stodůlkách více než 20 míst aktivního odpočinku. Na kole se čas ještě výrazně zkrátí. Stodůlky navíc leží přímo na metru, kterým lze do centra přijet takřka za pár minut.

Občanská vybavenost

Školky, školy, obchody i supermarkety, pošta, restaurace, zdravotnická zařízení, autobusové i tramvajové zastávky MHD, metro ale také zeleň, parky a dětská hřiště jsou od nového projektu vzdáleny pár desítek, či stovek metrů. Chůzí je každý z nás schopen takovou vzádlenost absolvovat do 20 minut!

Cyklotrasy

Cyklostezek poblíž Stodůlek je hned několik. Nedaleko odtud je možné se připojit na trasu A123 která vede z Řeporyjí přes Smíchovskou ulici až ke stanici Metra Luka, nebo na cyklotrasu ŘE-HL která vede na Jihozápadní město.

Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

images/projekty/dokoncene/BL/6127425972_c47d9c78d3_b.jpgProhlédnout aktuální nabídku bytůimages/projekty/dokoncene/BL/BL_16.jpeg