Bytový dům Nýřanská

Příroda hned za rohem

Bytový dům Nýřanská

Dobrá občanská vybavenost

Úvod Naše aktivity Development Bytový dům Nýřanská

Vyprodáno

Psal se rok 1999 a na hraně nového tisíciletí vznikl náš druhý projekt rezidenčního bydlení. Bytový dům Nýřanská hezky navazuje na okolitou zástavbu a dominuje jí svým výrazným nárožím.

Typ Byty
Obytná plocha 30 – 110 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Praha 16-Radotín
Stav Vyprodáno

Hned za rohem se nachází přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj. U projektu teče taky řeka Berounka. V létě obyvatelé určitě ocení nedalekého biotopu, kam můžou s rodinou zajít. V okolí projetu se nachází i řada cyklotras. Tento projekt proto utěší každého milovníka přírody který má rád aktivní vyžití.

Prohlédnout aktuální nabídku bytů

Aktuální stav projektu

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍVýhody

Představujeme výběr nejzásadnějších výhod Bytového domu Nýřanská.

Příroda hned za rohem

Výhodou je dobrá dostupnost, hned u projektu se nachází zastávka metra Jinonice. Na Náměstí republiky se člověk dostane do patnáct minut.

Klidná lokalita

V rámci projektu bylo vybudováno několik parkovacích míst a taky podzemní garáže, které zejména ocení rodiny které dojíždějí do práce autem.

Prostor pro rodinné bydlení

Projekt vyhovuje rodinným potřebám bydlení v této lokalitě. Veškeré benefity bytů nejlépe ocení ti, kteří v nich budou skutečně žít.

Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

images/projekty/dokoncene/Roztoky/Roztoky_9.jp9images/projekty/dokoncene/BL/6127425972_c47d9c78d3_b.jpgProhlédnout aktuální nabídku bytůimages/projekty/dokoncene/BL/BL_16.jpeg