Bytový dům Tachovská

Příroda hned za rohem

Bytový dům Tachovská

Dobrá občanská vybavenost

Úvod Naše aktivity Development Bytový dům Tachovská

Vyprodáno

Psal se rok 1997 a na na ulici Tachovská vznikl náš prvníprojekt rezidenčního bydlení. Bytový dům Tachovská hezky navazuje na okolitou zástavbu. Hned za rohem v ulici Nýřanská se nachází náš druhý projekt který vznikl 2 roky poté.

Typ Byty
Obytná plocha 30 – 110 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Praha 16-Radotín
Stav Vyprodáno

Hned za rohem se nachází přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj. U projektu teče taky řeka Berounka. V létě obyvatelé určitě ocení nedalekého biotopu, kam můžou s rodinou zajít. V okolí projetu se nachází i řada cyklotras. Tento projekt proto utěší každého milovníka přírody který má rád aktivní vyžití.

Prohlédnout aktuální nabídku bytů

Aktuální stav projektu

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍVýhody

Představujeme výběr nejzásadnějších výhod Bytového domu Tachovská.

Příroda hned za rohem

Hned za rohem se nachází přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj. U projektu teče taky řeka Berounka nebo Radotínský potok.

Aktivní vyžití

U projektu se nachází spousta míst aktivního vyžití. Do pár desítek metrů naleznete třeba portovní halu, skatepark, tenisové a golfové hriště, nebo biotop.

Prostor pro rodinné bydlení

Projekt vyhovuje rodinným potřebám bydlení v této lokalitě. Veškeré benefity bytů nejlépe ocení ti, kteří v nich budou skutečně žít.

Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

images/projekty/dokoncene/Roztoky/Roztoky_9.jp9images/projekty/dokoncene/BL/6127425972_c47d9c78d3_b.jpgProhlédnout aktuální nabídku bytůimages/projekty/dokoncene/BL/BL_16.jpeg