CLB@Letňany

Lokalita se skvělou dostupností

CLB@Letňany

Expandující místo

CLB@Letňany

Prostor pro rodinné bydlení

Úvod Naše aktivity Development CLB@Letňany

Vyprodáno

Nový bytový dům CLB@Letňany má 14 nadzemních a 2 podzemní podlaží. Strany domu jsou orientovány téměř identicky podle jednotlivých světových stran. Součástí bydlení, které celkově nabízí 75 bytů, jsou balkóny, lodžie nebo terasy.

Typ Byty
Obytná plocha 30 – 110 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Praha 13-Lužiny
Stav Vyprodáno

Letňany už dávno nejsou okrajem Prahy. Jedná se o ucelenou součást hlavního města, kde je různorodá zástavba – vily, bytové i panelové domy. Celá oblast má přímé napojení na Městský okruh.

V současnosti je v Letňanech a blízkém okolí hned několik obchodních center, celá řada sportovišť a další možnosti vyžití.

Navšítvit web

Výhody

Představujeme výčet nejzásadnějších výhod bytového domu CLB@Leňany. Je si z čeho vybírat!

Lokalita s dobrou dostupností

Letňany už dávno nejsou okrajem Prahy. Jedná se o ucelenou součást hlavního města, kde je různorodá zástavba – vily, bytové i panelové domy. Celá oblast má přímé napojení na Městský okruh. Severně odtud je navíc dálnice D8, která vede směrem na Teplice a Ústí nad Labem. Díky autobusům městské hromadné dopravy a příměstské Pražské integrované dopravy je odsud dobré napojení jak do centra, tak i ven z města. Zhruba jeden kilometr jižně odsud je stanice metra trasy C Letňany. Metro se nachází v blízkosti výstaviště PVA a letiště Letňany.

Expandující místo

V současnosti je v Letňanech a blízkém okolí hned několik obchodních center, celá řada sportovišť a další možnosti vyžití. Nachází se zde například hypermarket s multikinem, restaurace či sportovní areál s bazénem, hokejovou a tenisovou halou. Nechybí samozřejmě ani třeba pošta či bankomaty. V blízkosti jsou navíc další obchodní zóny a kancelářská centra, kde sídlí celá řada prestižních firem.

Prostor pro rodinné bydlení

Návrh projektu bude vyhovovat rodinným potřebám bydlení v lokalitě. Veškeré benefity bytů nejlépe ocení ti, kteří v nich budou skutečně žít. Ke každému novému zájemci o nemovitost se proto také přistupuje individuálně. Podrobně se s ním řeší nejen klientské změny, ale i systém odstraňování případných závad.

Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.