Polyfunkční domy Roztoky

Lokalita se skvělou dostupností

Polyfunkční domy Roztokyy

Dobrá občanská vybavenost

Úvod Naše aktivity Development Polyfunkční domy Roztoky

Vyprodáno

Architekturu polyfunkčních domů, z nichž první dva vznikly již v roce 2002, má na „svědomí“ architekt Daniel Smitka. Nový objekt ve tvaru písmene L ohraničil svým tvarem severní hranici Tyršova náměstí. Alej stromů, která byla vysázena kolem náměstí, přes ulici navazuje na městský park, který zde zůstal zachován. Náměstí má tedy v kontaktu s městským sadem charakter rozsáhlé, do zeleně otevřené plochy.

Typ Byty a komerce
Obytná plocha 30 – 110 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Roztoky
Stav Vyprodáno

Součástí nového komplexu je i kongresové centrum s přednáškovými sály, s hotelovými pokoji, se společenským multifunkčním sálem, v přízemí s restaurací a v suterénu s bowlingem a s golfovými trenažery.

Nebylo by to samozřejmě náměstí, kdyby v přízemí ostatních sekcí tohoto komplexu nebyly umístěny další obchody, služby a restaurace. V půlkruhovitém zakončení domu je umístěn supermarket.

Prohlédnout aktuální nabídku bytů

Aktuální stav projektu

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍVýhody

Představujeme výčet nejzásadnějších výhod Polyfunkčních domů Roztoky.
Je si z čeho vybírat!

Dobrá dostupnost

Výhodou je dobrá dostupnost do Prahy, hned na náměstí jsou zastávky autobusů. Na metro se člověk dostane do čtvrt hodiny autobusem, do deseti minut automobilem.

Parkování

Všechny tři části komplexu mají společný suterén, ve kterém jsou umístěny garáže pro parkování "domácích", mezi nimiž budou mít vyhrazena garážová stání i majitelé komerčních prostor. Vjezd do podzemí povede z okružní Nerudovy ulice za celým komplexem a z této vnější strany jsou vyprojektována i další parkovací stání.

Komfortní a klidné bydlení

Polyfunkční domy v Roztokách se pyšní odhlučněnými schodišti, bezporuchovými a tichými výtahy, kvalitními dřevěnými eurookny s okenicemi a přípravou pro venkovní žaluzie, třífázovým proudem v zásuvkách, strukturovanou kabeláží a garážovým stáním ke každému bytu v suterénu domů.

Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

images/projekty/dokoncene/Roztoky/Roztoky_9.jp9images/projekty/dokoncene/BL/6127425972_c47d9c78d3_b.jpgProhlédnout aktuální nabídku bytůimages/projekty/dokoncene/BL/BL_16.jpeg