Úvod Naše aktivity Development Rezidence 3D

Rezidence 3D
Vyprodáno

Rezidence 3D je komorní bytový projekt, který zahrnuje pouhých 29 bytů, rozdělených do tří viladomů. Domy se nacházejí u ulice Dolnocholupická na úbočí Vltavského údolí. Pod nimi se rozkládá starší zástavba rodinných domků.

Nadzemní část objektu je navržena v charakteru třech nízkopodlažních viladomů s pozvolným odstupňováním, se společným propojeným suterénem, kde jsou umístěna garážová stání. Podélná osa objektu je orientována ve směru JV – SZ. V projektu převažují velké byty 4+kk o výměrách kolem 100 m2. Kromě toho jsou ke každému bytu přiřazeny až dvě podzemní garáže, u přízemních bytů jsou předzahrádky, u bytů ve vyšších podlažích terasy. Všechny tři domy jsou vybaveny výtahem.

Typ Byty
Obytná plocha 30 – 110 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Praha 12-Modřany
Stav Vyprodáno
Web www.rezidence3d.cz

3 bytové domy - XYZ

Dům X leží na spodním (severozápadním) okraji celého obytného souboru a je ze všech tří domů nejnižší – má pouze tři nadzemní podlaží. Je v něm také nejméně bytů – sedm. Je ze dvou stran obklopen zelení. Je tedy vhodný pro ty zájemce, kteří chtějí co nejvíce klidu a soukromí. K bytům v přízemí přísluší rozměrné zahrádky, všechny byty v prvním a druhém patře mají terasu s výhledem do údolí Vltavy.

Prostřední dům Y je z celého souboru nejvyšší – má pět nadzemních podlaží. Všechny byty v něm mají prostorné terasy, přízemní byty mají dokonce unikátně terasy a zahrádky před i za domem, takže skutečně dávají obytnému prostoru nový rozměr. Byty ve vyšších podlažích mají terasy navrženy tak, že nabízejí ty nejúchvatnější výhledy do okolní krajiny.

Dům Z je situován na horním (jihovýchodním) okraji projektu a je ze dvou stran zasazen v zeleni - přímo sousedí s modřanskou třešňovkou. Obsahuje pouhých osm bytů, takže představuje opravdu komorní bydlení. K bytům v přízemí náleží neobvykle rozlehlé zahrádky, které umožní realizovat množství rekreačních aktivit. Byty ve vyšších podlažích mají prostorné terasy, ze kterých se nabízí příjemný rozhled po okolí.

Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.