V Zahrádkách
Vyprodáno

Jednoduchá, zároveň ale moderní a atraktivní architektura bytových domů projektu V Zahrádkách beze zbytku splňuje současné nároky na bydlení. Čtyřpodlažní domy jsou umístěny v blízkosti významného plzeňského obchodního centra, kde je kromě prodejen řada dalších provozoven. To vše potvrzuje vysokou kvalitu místní občanské vybavenosti.

Typ Byty a ateliéry
Obytná plocha 35,8 – 119,6 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Plzeň 4
Stav Vyprodáno
Web www.v-zahradkach.cz

Sousedství domů nabízí současně dostatek kvalitní zeleně. Ne náhodou se také celé jižní části této oblasti říká Zahrádky.


Ve čtyřech bytových domech jsou bytové jednotky s dispozicemi od 1+kk do 4+kk. Velikost jednotlivých bytů se nejčastěji pohybuje mezi 50 až 60 m2. Součástí každého z bytů jsou balkóny a v nejvyšších podlažích pak velké terasy s plochou přesahující 60 m2.


Příprava bytových jednotek vycházela z prověřených znalostí a zkušeností společnosti Trigema, která je na trhu už více než čtvrtstoletí. Mohla se přitom opřít o již více než 1 600 úspěšně zrealizovaných a obsazených bytů ve více než 20 rezidenčních projektech.


Galerie


Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.