Úvod Naše aktivity Volný čas Restaurace Trifot

O RESTAURACI TRIFOT

Restaurace Trifot, socha TRIFOT a Czech Photo Centre je spojení umění a dobrého jídla. Před budovou, ve které sídlíme vás uvítá fotografické monstrum TRIFOT Davida Černého. TRIFOT propojuje venkovní prostory se stejnojmennou restaurací a místní fotografickou galerií.

Spojte i vy gurmánský a kulturní zážitek...


PROČ ZAJÍT DO RESTAURACE TRIFOT?

Hlavní taháky
restaurace Trifot

Zajímá vás, proč byste měli navštívit naší restauraci. Nabízíme vám dva hlavní důvody, pro vaší návštěvu.

Vaříme z těch nejčerstvějších surovin

Ovoce, zelenina a maso i další suroviny jsou u nás vždy čerstvé. Na našem denním menu vždy najdete také čerstvou rybu. Nevaříme ze zamražených surovin ani z polotovarů, nepoužíváme glutamáty. Zahušťování jídel moukou je pro nás tabu!

Chutně i zdravě

Vyberou si u nás i ti, kteří si hlídají linii. Vybrat si můžete některé z šetrně upravených jídel se zeleninovou přílohou.

Sousedíme s Czech Photo Centre

Prostor byl navržený v souladu s vedlejší galerií Czech Photo Centre, což je multižánrový umělecký prostor. Ten poskytuje seberealizaci umělecky založeným lidem, ale nejen jim. Chce do uměleckého dění vtáhnout obyvatele Prahy a stát se místem, kde se Pražané a další návštěvníci setkávají s díly předních českých i světových fotografů i se streetartovými instalacemi.

Máme interiér, který zahřeje

Interiér restaurace byl navržen ve stylu urban design s výraznými detaily, které propojují hlavní myšlenku celého komplexu Czech Photo Centre. Na zdech vás zaujmou výrazné prvky spojené s fotografickým oborem. Velká maketa fotoaparátu, fotografický film linoucí se po celé delce restaurace a dominantní knihovna s nepřeberným množstvím knih s tématem fotografie na tisíc způsobů.

Poskytneme prostor pro váš firemní event

Právě kombinace s variabilními prostory galerie vytváří ideální prostor pro firemní setkání, prezentace, mini vernisáže, ale také večírky nebo pracovní večeře. Jsme otevření napomoci uspořádat firemní událost dle vašich specifických přání a požadavků.

Galerie

JAK DO RESTAURACE

Zvětšit

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.