Nová "Nuselská"
Vítěz Best of Realty 2021

Úvod Naše aktivity Development Aktuální projekty @Nusle

Nová "Nuselská"
Vyprodáno

Rodinný bytový areál Nová „Nuselská“ jsme postavili na místě opuštěného areálu bývalých nuselských mlékáren a dokončili jsme ho na konci roku 2020. Jeho výstavba trvala necelé dva roky. Projekt, který byl už na jaře 2021 kompletně vyprodán, zvítězil v roce 2021 v hlavní kategorii nejprestižnější české soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty.

Nová Nuselská, to je 146 bytů z naší kategorie Chytrého bydlení, o dispozicích od 1+kk až po 4+kk, z nichž většina má vlastní balkon nebo terasu. Dohromady se areál skládá ze tří samostatných sekcí, z nichž každá svou výškou a architektonicky, včetně typických sedlových střech, navazuje na okolní zástavbu. Areál je energeticky velmi úsporný a nabízí i více než 151 garážových stání.

Cena 3,7 – 12,8 mil. Kč s DPH
Typ Byty a ateliéry
Obytná plocha 34,4 – 119,9 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Praha 4-Nusle
Nastěhování Podzim / Zima 2020

Pěti až sedmipodlažní areál jsme koncipovali zejména jako místo pro rodinné bydlení s dětmi, a tomu jsme uzpůsobili i jednotlivé byty. Bytové jednotky tak nabízí velkorysé a chytře uspořádané dispozice i nečekané, originální a beze zbytku funkční uspořádání úložných prostor. Právě funkčnost a originalitu bytových dispozic stejně jako luxus velkého soukromého zeleného vnitrobloku, který je se svými 4000 m2 už spíše vlastním soukromým parkem, ocenila na našem areálu i odborná porota soutěže Best of Realty, která má pověst „českých realitních Oskarů“.

Jednotlivé byty v Nové Nuselské mají prvky SMART domácnosti, kterou lze ovládat prostřednictvím telefonu či tabletu, a samozřejmostí je i nadstandardní vybavení bytů v podobě rekuperace, dřevěných či vinylových podlah, zvýšených bezfalcových dveří a bezpečnostních vstupních dveří a mnoha dalších věcí.

Rezidenční areál leží přímo naproti stoupající ulici Na Jezerce, odkud zároveň nabízí průhled do svého vnitrobloku. Jeho poloha téměř v centru města je navíc obohacená o krásný lesopark Jezerka, který je od bytového areálu vzdálený jen 250 metrů. Kromě bydlení samotného nabízí projekt i zhruba 700 m2 komerčních ploch, které jsou určeny nejen obyvatelům, ale i široké veřejnosti a obohacují tak místní občanskou vybavenost.

www.nova-nuselska.cz

Aktuální stav projektu

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍ

Proč "Nuselská"?

Nová Nuselská je velkorysý projekt, který poskytuje klid pro rodinné bydlení i centrum města na dosah. Co všechno bydlení v areálu nabízí?

Intimitu rodinného bydlení

Většina rodinných bytů v třípokojových a větších dispozicí zná a dokonale respektuje potřeby rodiny s dětmi. Byty nabízí velkorysou vzdušnost, originální a nečekané, a přesto beze zbytku funkční úložné prostory i vnitřní uspořádání nábytku v místnostech. Samozřejmostí jsou i nečeká a praktická zákoutí a zádveří, jako stvořená pro vestavěné skříně.

Vlastní soukromý park

Rozlehlá soukromá zahrada se rozprostírá na ploše okolo 4 200 m2 a při dokončení bohatě osázeli zelení a doplnili relaxačními a odpočinkovými prvky. Originální a výjimečnou atmosféru jí dodává i komín, který jsme zachovali z původního objektu a který se tyčí v jihovýchodním cípu zahrady.

Hravá a citlivá architektura

Nová Nuselská nese rukopis ateliéru AGE project, který zajišťoval projekční a architektonické práce. Architektura bytového domu je jednoduchá čistá a moderní. Ve svém záměru respektuje a citlivě a hravě doplňuje historickou místní zástavbu.

Nusle, charismatické centrum

Nusle jsou originální a krásnou pražskou čtvrtí. Jejich hlavní výhodou je těsná blízkost centru města a výborná dopravní dostupnost i občanská vybavenost. Kromě toho nabízí Nusle i jeden z nejkrásnějších pražských lesoparků – park Jezerka.

Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.