Vaše zpráva byla odeslána.

KOMUNIKACE NA DÁLKU

Na projektu V Zahrádkách můžete uzavřít smlouvu z pohodlí domova. Více...

KOMUNIKACE NA DÁLKU

Na projektu V Zahrádkách můžete uzavřít smlouvu z pohodlí domova. Více...

KOMUNIKACE NA DÁLKU

Na projektu V Zahrádkách můžete uzavřít smlouvu z pohodlí domova. Více...

KOMUNIKACE NA DÁLKU

Na projektu V Zahrádkách můžete uzavřít smlouvu z pohodlí domova. Více...

KOMUNIKACE NA DÁLKU

Na projektu V Zahrádkách můžete uzavřít smlouvu z pohodlí domova. Více...

Úvod Nové byty Aktuální projekty V Zahrádkách Plzeň

Bytové domy V Zahrádkách Plzeň

 

O projektu

Jednoduchá, zároveň ale moderní a atraktivní architektura bytových domů projektu V Zahrádkách beze zbytku splňuje současné nároky na bydlení. Čtyřpodlažní domy budou navíc umístěny v blízkosti významného plzeňského obchodního centra, kde je kromě prodejen řada dalších provozoven. To vše potvrzuje vysokou kvalitu místní občanské vybavenosti.

Cena:

2,0 – 7,1 mil. Kč s DPH

Typ:

Byty a ateliéry

Obytná plocha:

35,8 – 119,6 m²

Dispozice:

1+kk – 4+kk

Lokalita:

Plzeň 4

Nastěhování:

Podzim / zima 2020


 

Sousedství domů nabídne současně dostatek kvalitní zeleně. Ne náhodou se také celé jižní části této oblasti říká Zahrádky.

Bydlení si zde najde každý. Ať již mladí singles a rodiny s dětmi, tak lidé ve středním i zralejším věku. Výběr bytu přitom nemusí nutně sloužit jen pro Vaše vlastní bydlení. Díky skutečnosti, že Plzeň a její nejbližší okolí aktuálně patří k jedněm z nejrychleji se rozvíjejících oblastí Česka, zhodnotíme se Vám tato investice i pro případ, pokud byste zvažovali byt následně pronajímat.

Ve čtyřech bytových domech bude bytové jednotky s dispozicemi od 1+kk do 4+kk. Velikost jednotlivých bytů se bude nejčastěji pohybovat mezi 50 až 60 m2. Součástí každého z bytů budou balkóny a v nejvyšších podlažích pak velké terasy s plochou přesahující 60 m2.

Příprava bytových jednotek vychází z prověřených znalostí a zkušeností společnosti Trigema, která je na trhu už více než čtvrtstoletí. Můžeme se přitom opřít o již více než 1 600 úspěšně zrealizovaných a obsazených bytů ve více než 20 rezidenčních projektech.

AKTUÁLNĚ: Náš prodejce je připraven veškerou komunikaci obstarat online nebo telefonicky. Naše prodejní nástroje jsou přizpůsobené k uzavírání obchodu na dálku. Prodejce projektu vám dodá veškeré důležité doklady a materiály prostřednictvím telefonu a emailové komunikace.

www.v-zahradkach.czÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍHlavní výhody
Bytových domů V Zahrádkách

Existuje mnoho argumentů, proč se zajímat o nové bydlení v projektu V Zahrádkách, Plzeň. Níže naleznete ty o kterých se domníváme, že by v žádném případě neměly být přehlíženy.

Projekt téměř v přírodě

Sousedství domů nabídne dostatek zeleně s okamžitým přístupem do příměstských lesů a polí, což je ideální volba pro milovníky přírody. Nedaleko projektu se nachází také několik městských parků nebo i třeba vyhlídka s panoramatickým pohledem na celou Plzeň a její okolí.

Obchodní příležitosti v pěší vzdálenosti od centra do 15 minut

Do několika málo minut od domů je jedno z nejvýznamnějších nákupních míst západočeské metropole – Obchodní centrum Plzeň. Najdete zde nejen hypermarket Tesco, ale i řadu dalších obchodů, občerstvení a kaváren i provozoven služeb. Dostanete se tam také městskou hromadnou dopravou, jejíž zastávky jsou hned u Rokycanské ulice, nebo automobilem. To je pak opačným směrem k centru západočeské metropole. Například na Hlavní nádraží to trvá zhruba jen 10 minut.

Kompaktní disopzice

Zázemí renomovaného developera se zkušenostmi z působení v Plzni je zárukou, že nabídka nových bytů splňuje požadavky na současnou bytovou výstavbu a moderní bydlení. V každém že čtyř bytových domů proto ani nechybí široká nabídka dispozic a velikostí, nejčastěji pak mezi 50 až 60 m2, které doplňují balkóny a terasy.

Komorní viladomy současné architektury

Projekty do 25 bytů v sobě ukrývají kouzlo mixu bytového domu a komunitního bydlení. Vznikají tak nenucené sociální vazby a život se díky tomu stává o mnoho příjemnějším. O mnoho jednodušeji tak lze dosáhnout konsensu v případě řízení nově vzniklého SVJ. Architektonicky projekt vyznívá velmi střídmě a jednoduše, což jsou jedny z hlavních požadavků na současnou rezidenční výstavbu. Velký důraz je kladen na neutrální barvy s výraznými detailními prvky.

Galerie


LOKALITA

Zvětšit
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.