Podmínky používání
webové stránky

Za veškeré informace uveřejněné na stránkách www.trigema.cz (dále jen Stránky) odpovídá Trigema a.s. jako provozovatel těchto internetových stránek.

Podmínky pro uživatele stránek

  • Provozovatelem stránek www.trigema.cz/ je Trigema a.s. (dále jen Provozovatel).
  • Tyto podmínky pro uživatele (dále jen Podmínky) Provozovatel vydává pro účely seznámení veřejnosti se způsobem a podmínkami stránek.
  • Zasahovat jakýmkoliv způsobem bez souhlasu Provozovatele do obsahu a technické podstaty Stránek je zakázáno. Oprávnění rozhodovat o změnách Stránek má pouze Provozovatel. Podmínky je oprávněn měnit nebo doplňovat pouze Provozovatel.
  • Only the Operator is authorised to amend or supplement the Terms.
  • Přístup k některým informacím uvedeným na Stránkách může být Provozovatelem podmíněn poskytnutím osobních údajů uživatele. V takovém případě Provozovatel nakládá s těmito údaji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Více v zásadách nakládání s osobními údaji.
  • Veškeré informace a údaje včetně vizualizací uvedené na těchto stránkách jsou pouze informativní povahy.
  • Podmínky užívání Stránek jsou platné a účinné dnem jejich zveřejnění. Datum jejich zveřejnění je 27. září 2018.

Doporučená konfigurace prohlížeče a počítače: Web je plně kompatibilní se všemi obvyklými typy prohlížečů v posledních verzích (tj. s nainstalovanými aktualizacemi k měsíci září 2018). Web byl testován pro prohlížeče Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera. Pro plnou funkčnost webu je nutná zapnutá podpora JavaScriptu a doporučen je přehrávač Adobe Flashplayer.


Kontaktní informace

Trigema a.s.
Bucharova 2641/14
158 00 Praha 5
ID No.: 61466123

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 12794

Kontaktní osoba
Petra Holubová
Tel.: +420 227 355 211
E-mail: holubova.petra@trigema.cz

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.