2018 | CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny

Nový bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny s khaki fasádou a světlým provedením fasádních detailů vychází z konceptu Chytré bydlení společnosti Trigema. Pětipodlažní dům je rozdělený na dvě samostatné sekce s tím, že většina hmoty objektu končí nad 4. nadzemním podlažím. Poslední podlaží je uskočené od západu o více jak polovinu své délky. Na západní fasádě jsou předsazené balkony s velkými prosklenými plochami. Obě sekce domu CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny mají bezbariérový přístup.
Nový bytový pětipodlažní dům CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny se světlým provedením fasádních detailů vychází z konceptu Chytré bydlení společnosti Trigema. Své místo si zde najde každý! Ať již singles či mladé rodiny s dětmi, tak lidé ve středním i starším věku. Všem se nabízí bohaté spektrum velikostí i vybavení bytů, které doplňují předsazené balkony.

Architekt Daniel Smitka ve spolupráci se společností Trigema vypracoval návrh projektu, který bude vyhovovat rodinným potřebám bydlení v lokalitě. Veškeré benefity bytů v rámci projektu nejlépe ocení ti, kteří v nich budou skutečně žít. Ke každému novému zájemci o nemovitost se proto také přistupuje individuálně. Podrobně se s ním řeší nejen klientské změny, ale i systém odstraňování případných závad.

Celá oblast je známá také díky svým zeleným zónám a dalším plochám, které jsou určeny k oddychu. Hlavní osu Stodůlek tvoří Centrální park s Nepomuckým rybníkem. Mezi stanicemi metra Hůrka a Lužiny je i velmi fotogenický most, který se stal jednou z nových stodůleckých dominant. Známé a hojně navštěvované jsou pak také Přírodní parky Prokopského a Dalejského údolí.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.