Vaše zpráva byla odeslána.
Úvod Další obory Významné realizované stavby Reference

2011 | Barevné Letňany

Barevné Letňany nabídly celkem 259 bytů. Tři domy tvoří vrcholy trojúhelníka, který se rozkládá na ploše 22 000 metrů. Na ní přitom zbyl i potřebný prostor na dvě rekreační zóny, kde vyrostl park i dětské hřiště. Příjemný dojem podtrhuje různobarevnost fasád, jednotlivé domy ovšem své názvy celkovým barevným dojmem sledují velmi decentně.
Komplex na jedné straně sousedí a panelákovým, povětšinou tradičně šedivým sídlištěm, na druhé se starými Letňany, které mají vesnický charakter. Snaha o zajímavý vizuální dojem projektu přitom architekta nesvedla k samoúčelnosti. Tvary domů do značné míry kopírují vnitřní uspořádání bytů a mj. snad každá místnost má díky tomu alespoň dvě rovné volné stěny. Přestože vnější vzhled domu je velmi členitý, jeho vnitřní struktura je velmi jednoduchá, přehledná a pro uživatele výhodná.
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.