2019 - 05 - 2 | Narozeniny 25 let

Před čtvrtstoletím svedla náhoda dohromady Marcela Sourala, Jaroslava Zemana a ještě jednoho kamaráda a společně vymysleli, že založí stavební společnost. Díky tomu vznikla Trigema. V pondělí 27. května firma, která se dnes primárně zaměřuje na developerskou činnost, toto výročí oslavila v pražském klubu SaSaZu.
Součástí večera byl křest knihy, která připomenula 25 let fungování Trigemy a dále pak také dražba ledového kvádru se zamraženým voucherem na soukromé využití sjezdovky na Monínci. Výtěžek z dražby putuje na podporu Centra Paraple, s nímž Trigema již více než 15 let spolupracuje. Marcel Soural, aktuálně jediný akcionář společnosti a současně předseda představenstva, je navíc dlouholetým členem správní rady centra.

Na programu oslav bylo také vystoupení Davida Kollera a skupin Colorblinds a G-Point Hunters. Vedle toho však nechyběla ani sjezdovka se sněhem vyrobeným díky technologii Snowfactory, kterou mohli návštěvníci sami vyzkoušet nebo ukázka autonomního robota.

Pozvání na oslavu přijali stovky obchodních a dalších partnerů Trigemy a samozřejmě i samotní zaměstnanci celé skupiny.
 

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.