2014 | Park Vědy Roztoky

Park vědy navazuje na již vybudovaný Vědeckotechnický park, který je v jeho těsné blízkosti. Je koncipován jako víceoborový areál, složený z kanceláří a výzkumných pracovišť, laboratoří v oblasti lehkého průmyslu. Park je založen na spolupráci s Českým vysokým učením technickým a Matematicko-fyzikální Fakultou UK v Praze. Park vědy se zabývá zejména hledáním nových možností v elektrotechnice.
Aktivity v Parku vědy se soustřeďují na výzkum a vývoj v těchto průmyslových odvětvích: vývoj a testování pohonů elektromobilů, softwarový a hardwarový vývoj - elektrotechnické slaboproudé laboratoře a počítačové metody, automatizace a optimalizace výrobních procesů počítačovými metodami, řešení logistických zadání počítačovými metodami, vývoj telekomunikací a souvisejících oborů – elektrotechnické slaboproudé laboratoře a počítačové metody, vývoj elektroniky a mikroelektroniky, internetu a zabezpečovací techniky – elektrotechnické slaboproudé laboratoře a počítačové metody.

Park Vědy Roztoky se nachází přímo naproti Vědeckotechnickému parku, vzdálen jen několik kroků. Zvyšuje se tím možnost využití synergického efektu propojeného výzkumu. Kombinace klidného prostředí, blízkost Prahy a snadná dostupnost dělá z Roztok atraktivní a příjemné místo pro práci. Pravidelné autobusové linky, železniční trať i Letiště Václava Havla, které je vzdálené jen 15 minut autem, zaručuje rychlou dopravu jak směrem do hlavního města České republiky, tak i do zahraničí. V budoucnosti naváže na funkčnost centra také další připravovaný projekt Vědeckotechnického parku Žalov, který se nachází zhruba 300 m od současných objektů.

Vědecká pracoviště, kanceláře, společné prostory: 4 011 m2
Podnikatelské inkubátory: 81 m2
Centrum pro transfer technolgií: 29 m2

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.