2011 | Vědeckotechnický park Roztoky

Vědeckotechnický park je kombinací technologického parku, podnikatelského inkubátoru a centra pro transfer technologií. Využívá synergie se sousedním parkem vědy. Park se ve spolupráci s ČVUT a podnikatelským sektorem zabývá výzkumem a vývojem spalovacích motorů pro automobily a motory s alternativními pohony i konstrukcí vozidlových převodovek.
Ve VTP Roztoky probíhá moderní výzkum zaměřený na vývoj energeticky účinných napájecích systémů a elektrifikaci dopravy, dopravních prostředků a leteckých aplikací. Pro široké spektrum zákazníků vyvíjí nová řešení pro správu napájení, která učiní elektrický, hydraulický a mechanický pohon úspornější, efektivnější a bezpečnější.

Vědeckotechnický park Roztoky se nachází v blízkosti Parku vědy, díky čemuž propojuje výhody obou center vědy a výzkumu. Kombinace klidného prostředí, blízkost Prahy a snadná dostupnost dělá z Roztok atraktivní a příjemné místo pro práci. Pravidelné autobusové linky, železniční trať i Letiště Václava Havla, které je vzdálené jen 15 minut autem, zaručuje rychlou dopravu jak směrem do hlavního města České republiky, tak i do zahraničí.

Vědecká pracoviště, kanceláře, společné prostory: 3 874 m2
Podnikatelské inkubátory: 103 m2
Centrum pro transfer technolgií: 44 m2

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.