2008 | Areál Monínec

Monínec leží v srdci České Sibiře a kombinace jejího mikroklimatu, severní stráně a nadmořské výšky tvoří z Monínce jedinečný přírodní ledovec.Pro lyžaře i snowboardisty je zde několik sjezdovek. Vysoký komfort lyžování zajišťuje čtyřsedačková lanovka, která lyžaře vyveze až na vrchol 1,2 km dlouhé sjezdovky. Monínec je proto ideálním místem pro lyžování nedaleko Prahy.
Lyžařská škola nabízí výuku dospělým i dětem na Školní sjezdovce s pohyblivým kobercem dlouhým 93 metrů.Samozřejmostí je absolutní zázemí s kompletním vybavením pro zimní sporty včetně půjčovny i skiservisu. Díky nejmodernějšímu zasněžování je místní svah ideální pro lyžování i v době, kdy jinde už vytáhli kola.

Areál Monínec je také jako jediný vybanený technologí umožňující zasněžování i při teplotách nad nulou, sezóna tady díky tomu trvá o poznání déle než v jiných střediskách.

Sjezdová trať s osvětlením a přemostěním silnice, zasněžování, čtyřsedačková lanovka, vlek, restaurace, inženýrské sítě, parkoviště
Místo: Monínec, Sedlec-Prčice
Kapacita lanovky: 2400 osob/hod.
Kapacita restaurace: 200 míst
Další prostory: Kongresový sál, 4 pokoje pro ubytování, sociální zařízení
Doba realizace: 4/2008 - 12/2008
Více o areálu Monínec

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.