2022 | Hala Fibran

Výrobní areál v průmyslové zóně Joseph, Havraň v Mostě pro slovinskou společnost Fibran byla dokončena v květnu 2022. Jeho výstavba zabrala 13 měsíců čistého času.

Výrobní závod Fibran v Havrani u Mostu se nachází v jižní části areálu strategické průmyslové zóny Joseph. Celý komplex byl navržen pro účely výroby a skladování extrudovaného polystyrenu a všechny budovy areálu byly vystavěny nově. Areál je rozdělen na výrobní část (výrobní hala, výrobní technologie, skladovací sila a zásobník plynu), administrativní část (dvoupodlažní administrativní budova, vrátnice) a skladovací část (zpevněné skladové plochy otevřené a zastřešené). Součástí zakázky byly i odpovídající technické a pomocné provozy a další zázemí jako areálové komunikace, reklamní plochy, hygienické zázemí pro řidiče, odstavné plochy pro čekající nákladní vozidla, parkování pro zaměstnance a návštěvníky, vodohospodářské objekty (např. retenční nádrže a přečerpávací stanice) a sadové úpravy. Celkové investiční náklady se pohybovaly okolo 660 milionů korun.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.