Vaše zpráva byla odeslána.

Vize, hodnoty a strategie

Poslání

Posláním společností skupiny Trigema je dodávat svým zákazníkům výjimečné nové byty a nebytové prostory nejvyšší kvality.

Vize

Její vizí je stát se významným, spolehlivým a vyhledávaným partnerem, a to nejen v rámci Prahy, ale také celé České republiky; patřit mezi největší developery v regionu a postupně se stát investiční skupinou. Vyznáváme hodnoty důvěryhodnosti, důvěry, etiky a stability.

Hodnoty

Trigema je postavena na lidech. Z lidí vychází veškeré hodnoty společnosti. Finanční síla a kapitál jsou produkty myšlenek a silného ducha společnosti. Osobní odpovědnost na všech postech, morální a etické hledisko, loajalita, silný tah na bránu, motivace a osobní příklad se staly součástí nepsané firemní kultury.

Strategie

Základní strategií je reinvestování veškerého zisku do nových projektů. Stavíme pečlivě velmi přesné rozpočty a plány, abychom mohli pružně reagovat na rychle se měnící podmínky na trhu. 

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.