Zavoláme Vám zpět Domluvte si schůzku Zašlete nám zprávu Kontakty
KONTAKT MENU

Firemní život

Tak tohle jsme my – Trigemáci. Klape nám to nejen v práci, ale i po práci a společné posezení se občas protáhne do pozdních nočních hodin. V práci zásadně nepijeme, ale po pracovní době… No to sem asi nepatří…

K nepsané firemní kultuře patří pravidelné teambuildingy, vánoční večírky, tradiční "Zahradní kuře", což je zábavné setkání rodin zaměstnanců. Kromě toho vznikají akce i spontánně, „zdola“.

Běh pro Paraple I červen 2018

Běh pro Paraple I červen 2018

Trigema je dlouhodobým partnerem a podporovatelem neziskové organizace Paraple. Proto Trigemáci nemohli chybět na každoročním charitativním běhu. Při této příležitosti předali šek na částku 50 000 Kč, kterou jsme věnovali na rozvoj a provoz projektu Paraple. Zároveň jsme akci podpořili početnou účastí běžců ze všech věkových kategorií. Díky skvělému počasí se jednalo o velmi příjemnou a vydařenou událost.


Dračí lodě I červen 2018

Dračí lodě I červen 2018

Trigema je každoročním účastníkem výborné sportovní a společenské akce "Dračí lodě". I tentokrát Trigemáci bojovali a předváděli skvělé výkony. O jednu "dračí hlavu" jim uniklo vítězství v rozhodujícím zápase a nakonec obhájili třetí místo v celkovém umístění.


Teambuilding I květen 2018

Teambuilding I květen 2018

Každoroční teambuilding letos Trigema prožila na Monínci, kde vyzkoušela nový koncept, jak budovat spolupráci napříš divizemi. Náhodně sestavené týmy spolu nesoutěžily, ale u fyzicky i duševně náročných úkolů pracovaly na sestavení co nejlepší strategie, jak uspět. Tu následně předávaly dalším týmům, ovšem pomocí nápověd, které nesměly prozradit přesné zadání úkolu. Večer jsme pak společně otevřeli dveře pomocí získaných klíčů ze splněných disciplín a vše oslavili.


Vyhodnocení roku 2017 I březen 2018

Vyhodnocení roku 2017 I březen 2018

Tradiční vyhodnocení uplynulého roku 2017 jsme zorganizovali v kongresovém Hotelu Academic, který provozujeme v Roztokách u Prahy. Celým večerem se neslo téma "improvizace", které podtrhla stand-upová skupina Komediomat. Společně nás, s vybranými kolegy, provedli celým večerem a vyzpovídali představitele jednotlivých divizí. Ti prozradili, co se v roce 2017 podařilo a také to, jaké mají plány na následující rok. V průběhu večera byli také oceněni nejlepší a nejvytrvalejší Trigemáci.


Vánoční večírek I prosinec 2017

Vánoční večírek I prosinec 2017

V prosinci 2017 jsme se rozhodli zorganizovat vánoční večírek ve vlastní režii. Konal se nově v prostorách Galerie Czech Photo Centre a navazující restauraci TRIFOT. Tedy v prostorách, které Trigema provozuje a na rozvoji těchto dvou projektů se významně podílí. Celý večer byl pojat v týmovém duchu a rozdělené týmy si připravily kostýmy i vlastní představení, kterým pobavily ostatní kolegy.


Zahradní kuře | září 2017

Zahradní kuře | září 2017

Další z tradičních setkání zaměstnanců Trigemy proběhlo v září v krčském areálu Chateau St. Havel.  Na účastníky, mezi nimž nechyběli ani rodinní příslušníci „Trigemáků“ včetně dětí čekala celá řada zajímavých atrakcí – například zahradní hry, pohádková cesta, skákací hrad, malování na obličej nebo i soutěž ve skládání zahradního lehátka. Nechyběl samozřejmě ani raut a hudba.


Dračí lodě | červen 2017

Dračí lodě | červen 2017

Další ročník Dračích lodí je za námi. Nejdřív to vypadalo na dámskou přesilovku, ale nakonec nás v tom můžská část Trigemáků nenechala a v počtu 8 Trigemaček a 10 Trigemáků jsme získali bronzové třetí místo, utužili jsme tým a užili si skvělou zábavu. Velké díky patří také Trigema Funclubu za úžasnou podporu. Děkujeme i skvělým soupeřům Subterra a.s., Geosan Development, HOCHTIEF CZ a. s., Abbott a těšíme se zase příště!


Běh pro Paraple | červen 2017

Běh pro Paraple | červen 2017

Stovky Pražanů a dalších návštívků včetně Trigemáků se v neděli 18. června zúčastnili již 18. ročníku benefiční sportovně společenské akce Běh pro Paraple. Šek na 50 tisíc korun Centru Paraple na akci věnoval za společnost Trigema ředitel pro IT Michal Tota. Akce se konala na pražském Vítkově. Součástí odpoledne byl také program pro rodiny s dětmi, workshopy, divadelní představení či koncert Radka Bangy a skupiny Gipsy.cz.


Teambuilding | duben 2017

Teambuilding | duben 2017

Po letošním teambuildingu nemůže už téměř žádný Trigemák říct, že nebyl nikdy na Monínci. Tam jsme díky Snowfactory strávili společně několik dnů na sněhu, kde jsme si vyzkoušeli olympiádu v různých zimních disciplínách, jako je například bobování nebo curling v upravené podobě. A protože máme blízko i ke stavbám, postavili jsme jich ze sněhu hned několik. A aby nám nebyla zima, večer nás čekal karibský večírek ve wellness, kde jsme se při rytmu salsy dostatečně prohřáli.


Vyhodnocení roku 2016 | březen 2017

Vyhodnocení roku 2016 | březen 2017

Tradiční akce s názvem Vyhodnocení roku, jež rekapituluje uplynulý rok, se dočkala změn nejen v místě konání, ale i v průběhu celého večera. Tentokrát jsme se sešli v prostorech La Fabrika v Holešovicích a celým večerem nás provedl známý moderátor a herec Jan Kraus. Večer byl pojatý v duchu jeho televizní show. V průběhu večera vyzpovídal představitele jednotlivých divizí Trigemy, kteří představili co se v roce 2016 událo. Kromě toho jsme ohodnotili nejlepší zaměstnance a nezapomnělo se ani na ty nejvíce vytrvalé Trigemáky.


Vánoční večírek | prosinec 2016

Vánoční večírek | prosinec 2016

Že je chlap ve skutečnosti vlastně ženská a naopak se ukázalo na našem vánočním večírku. Některým holkám (vlastně chlapům) to moc slušelo. Ani chlapy (vlastně ženy) nezůstaly pozadu. Všem patří velký dík, že dorazili a už teď se těšíme na vánoční večírek, který proběhne příští rok. 


Zahradní kuře | září 2016

Zahradní kuře | září 2016

Tradiční Zahradní kuře se v roce 2016 přesunulo na pouť. Trigemáci a jejich rodiny si zaskotačili na horské dráze, ruském kole nebo třeba na autodromu. Celé odpoledne se neslo v pouťovém duchu a nechyběla ani bigbeatová kapela, která dokreslila atmosféru.


Dračí lodě 2016 | červen 2016

Dračí lodě 2016 | červen 2016

Jako každý rok i letos se Trigemáci zúčastnili pravidelné regaty Dračích lodí, která se konala 23. 6. opět u Botelu Racek v pražském Podolí. V základní skupině Trigema porazila všechny soupeře a dostala se do finále, kde se utkala se společností Subterra. Nakonec se naši závodníci umístili na krásném druhém místě. V příštím roce se snad podaří dosáhnout první příčky.


Teambuilding 2016 | červen 2016

Teambuilding 2016 | červen 2016

V tomto roce se Trigema vypravila za turistikou a že to bylo náročné. Začínalo se v Malé Úpě, kdy v brzkých ranních hodinách vyrážely jednotlivé týmy směrem na Sněžku. Aby toho nebylo málo, každý tým dostal s sebou dvě klády, které musel odnést až do cíle. Na Sněžce trigemáky čekalo malé občerstvení a po něm následovala další procházka, tentokrát po hřebenech až ke Špindlerově Boudě. Odpočinek v podobě oběda a delší pauzy potřeboval opravdu každý, protože cíl byl prozatím v nedohledu. Konečnou destinací byla Labská bouda. Odpočinek na hotelu byl po 28 kilometrech zasloužený. Ale ráno bylo potřeba opět vstát, sbalit batůžky a vyrazit k autobusu, který je čekal v 10 km vzdálené Jilemnické boudě na Horních Mísečkách. Byl to jeden z fyzicky nejnáročnějších teambuildingů v Trigemě vůbec. Všichni si ale přivezli domů rozzářený úsměv a zážitky, které jen tak nezapomenou.


Běh pro Paraple | květen 2016

Běh pro Paraple | květen 2016

Jako každý rok i  letos se zaměstnanci společnosti Trigema a jejich rodinní příslušníci zúčastnili Běhu pro Paraple, který se tentokrát konal 29. května v Letenských sadech. Kromě oficiální části, kde předal finanční ředitel Trigemy Jiří Polanský  panu Zdenku Svěrákovi, zakladateli Centra pro Paraple, šek v hodnotě 50 000 Kč, se zaměstnanci společnosti odhodlali běžet firemní běh na 100 metrů. Ač to byla vzdálenost krátká, uběhli ji s nadšením a s úsměvem na rtech.


Vyhodnocení roku 2015 | únor 2016

Vyhodnocení roku 2015 | únor 2016

Tradiční vyhodnocení uplynulého roku se konalo 25. února 2016 v hotelu Academic v Roztokách a nesl se v duchu smart technologií a interaktivity. Důvodem k tomuto tématu jsou pochopitelně nejen naše chytré byty, ale i další moderní technologie.
Celý večer byl zakončen skvělou zábavou a slavením nejen na baru, ale i hraním bowlingu, fotbálku a kulečníku.


Vánoční večírek | prosinec 2015

Vánoční večírek | prosinec 2015

Letošní vánoční večírek se nesl v duchu setkání národů. I tento večírek se silně zapsal do dějin společnosti Trigema a to i přesto že šlo v podstatě o revival večírku z roku 2004, který ovšem v naší společnosti zažili už jen pamětníci.
Odměnou za naše perfektně připravené kostýmy nám byly vyvalené oči cestujících v metru do cílové destiance, kde se celofiremní akce konala.


Zahradní kuře 2015

Zahradní kuře 2015

V pátek 4. 9. 2015 se konal tradičně další ročník firemní akce Zahradní Kuře. Opět po roce došlo k setkání s rodinami a přáteli našich kolegů. Atmosféra byla jako vždy příjemná a přátelská, jedlo se, pilo se a samozřejmě nechyběly ani sportovní aktivity jako bobová dráha.


Dračí lodě 2015

Dračí lodě 2015

Ve čtvrtek 18. 6. 2015 jsme se zúčastnili dalšího ročníku závodů Dračích lodí, který se opět konal u Botelu Racek v pražském Podolí. Letos jsme se dobojovali se společností Hochtief až do velkého finále. Zlato nám si o pár setin uteklo, ale i tak jsme měli velkou radost z krásného druhého místa. Příští rok to rozhodně vyjde a vyhrajeme!


Teambuilding 2015 | květen 2015

Teambuilding 2015 | květen 2015

Letos zažila Trigema netradiční teambuilding na vodě. Z pohodlných hotýlků se trigemáci letos přesunuli pod stany. I přes počáteční obavy některých dam se vše nakonec povedlo a opět šlo vidět, že když Trigema spojí síly, zvládne všechno. Teambuilding probíhal ve dvou bězích. První znich vyrazil na řeku Sázavu, kde trigemáci úspěšně zvládli sjet celých 30 km. Druhá část společnosti vyrazila do Západních Čech na řeku Otavu, tam voda moc nepřála, ale po krátké přespolní misi i tato posádka dorazila ke svým lodím a sjízdné řece.


Oslava 50 let | duben 2015

Oslava 50 let | duben 2015

Zakladatel společnosti a generální ředitel Marcel Soural oslavil svých 50 let. A jak taková oslava probíhala pro Trigemáky? Jak je v Trigemě zvykem, nikdo neměl ponětí co se bude dít. Všichni jsme se sešli v Radlicích na zastávce tramvají, tam nás vyzvedla tramvaj číslo 50 a vydali jsme se v ní do minulosti a zažili jsme všechny přelomové okamžiky z Marcelova života. Jízda byla ukončena na Karlově náměstí, odkud jsme se přesunuli do klubu La Loca, kde pokračoval večer v rytmu salsy za doprovodu kubánských tanečníků a tanečnic. Jako vyvrcholení celého večera se nám představila kapela 100 zvířat.


Vyhodnocení roku 2014 | únor 2015

Vyhodnocení roku 2014 | únor 2015

Společnost Trigema se jako každý rok sešla v kongresovém Hotelu Academic, aby zhodnotila uplynulý rok. Celý večer se nesl v lehce humorném duchu a nechal se inspirovat superhrdinskými komiksy. A proč právě superhrdinové? Rok 2014 byl pro Trigemu mimořádně úspěšný hlavně díky maximálnímu až hrdinskému nasazení všech zaměstnanců. Jako každý rok byli vyhlášeni a odměněni nejlepší zaměstnanci roku a kolegové z jednotlivých oddělení seznámili ostatní o své práci prostřednictvím vlastnoručně natočených videí. Po skončení oficiálního programu následovala volná zábava v místním bowlingu.


Vánoční večírek | prosinec 2014

Vánoční večírek | prosinec 2014

Jako každý rok i letos naše společnost ukončila pracovní rok 2014 vánočním večírkem. Ten se letos nesl v duchu "Bondovek" a nic z filmů nechybělo. Pánové předvedli své nejlepší obleky, dámy nahodili lehce provokativní šatičky. Ale nešlo pouze o vizáž, v několika skupinkách museli trigemáci posbírat v ulicích Prahy indicie, které je teprve zavedli na místo konání večírku. Při jejich hledání se naučili sebeobranu, střelbu, dobrý postřeh a také procvičili své mozky při řešení rébusů, hlavolamů a Morseovy abecedy. Nakonec se všichni sešli na Střeleckém ostrově.


Zahradní Kuře | září 2014

Zahradní Kuře | září 2014

5. září 2014 se poprvé pod taktovkou společnosti UP Events konalo tradiční Zahradní Kuře. Setkali jsme se s rodinami a přáteli našich kolegů. Atmosféra byla jako vždy příjemná a přátelská, jedlo se, pilo se a samozřejmě nechyběly ani sportovní aktivity.


Dračí lodě| červen 2014

Dračí lodě| červen 2014

Trigemačky a Trigemáci se ve čtvrtek 26.7.2014 zvúčastnili závodu v dračích lodích. Tým se umístil na úctyhodném 4. místě a získal tak pro Trigemu krásnou bramborovou medaili.
 


Teambuilding | červen 2014

Teambuilding | červen 2014

V červnu jsme vyrazili na teambuilding, který se nekonal nikde jinde než na našem oblíbeném Monínci. Jak už to bývá zvykem, teambuilding byl velice náročný, ale společnými silami jsme to všichni zvládli. Zůstaly nám krásné vzpomínky a fotky.


Vyhodnocení roku 2013 | únor 2014

Vyhodnocení roku 2013 | únor 2014

Co se v minulém roce povedlo a co naopak ne? Kdo byl v roce 2013 největším dříčem a kdo největším sympaťákem? A co nás čeká v tomto roce? To vše bylo náplní vyhodnocení roku 2013, které se jako každý rok konalo v roztockém hotelu Academic a kterému předcházela série školení. A následoval bowling...


Vánoční večírek | prosinec 2013

Vánoční večírek | prosinec 2013

Vánoční večírek 2013 byl spojen s představením Jaroslava Duška Čtyři dohody. Vystoupení nás přimělo k zamyšlení a otázkám o smyslu života a tak vůbec, následný raut pak na tyto otázky více, či méně uspokojivě odpověděl. Družná zábava probíhala až do pozdních nočních hodin.


Dračí lodě | září 2013

Dračí lodě | září 2013

Už téměř tradiční mezifiremní soutěž Dračí lodě se letos posunula až na září. I přes trochu chladnější počasí naše posádka statečně bojovala a výhra jí unikla o pouhé čtyři příčky. I přes neslavnou předposlední pozici jsme si však klání opravdu užili a těšíme se na příští rok, kdy určitě dopadneme lépe!


Běh pro Paraple | září 2013

Běh pro Paraple | září 2013

Jako dlouholetý sponzor Centra Paraple se Trigema i letos zúčastnila každoroční charitativní akce Běh pro Paraple.


Teambuilding | březen 2013

Teambuilding | březen 2013

Po čtyřech letech jsme opět zvolili teambuilding v zimním období a v lyžařském areálu na Monínci. Teambuilding byl rozdělen do dvou běhů. Nejprve utužovali tým lidé z Trigema Building, o týden později "zbytek světa". Fyzicky náročný program jsme zvládli bez ztrát na životech.


Vyhodnocení roku 2012 | únor 2013

Vyhodnocení roku 2012 | únor 2013

Tradiční vyhodnocení uplynulého roku se konalo 7. února 2013 v hotelu Academic v Roztokách.


Vánoční večírek | prosinec 2012

Vánoční večírek | prosinec 2012

Pro letošní vánoční večírek jsme se proměnili v členy hnutí hippies. Přípravě kostýmů jsme jako obvykle  věnovali patřičnou péči. Odměnou nám byly vyvalené oči cestujících v metru, cvakání fotoaparátů japonských turistů na Staroměstském náměstí i bezradnost členů ochranek v luxusních prodejnách v Celetné ulici, kudy jsme táhli k našemu cíli - nejmenovanému klubu poblíže náměstí Republiky. Zde pak proběhl vlastní večírek, jehož průběh dokumentují přiložené fotografie.


Zahradní Kuře | září 2012

Zahradní Kuře | září 2012

Tradiční setkání zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků se uskutečnilo 7. září 2012 v restauraci Petřínské terasy. Odpoledne a večer vyplnily obvyklé kratochvíle. Jako vždy, zábava se protáhla do pozdních večerních - a u nejzarytějších jedinců nočních - hodin.


Dračí lodě | červen 2012

Dračí lodě | červen 2012

Mezifiremní regata dračích lodí se konala 21.6.2012 u botelu Racek v podolí. Naše posádka sice ve finále podlehla namakaným tunelářům ze Subterry, ale v semifinále vyřadila největšího a nejtradičnějšího rivala z CK S.E.N., což hodnotíme jako velmi uspokojivý výsledek.


Oslava 18. výročí založení firmy | červen 2012

Oslava 18. výročí založení firmy | červen 2012

Výročí plnoletosti firmy jsme oslavili "v rodinném kruhu" v nejmenované smíchovské restauraci. Každý při té příležitosti obdržel knihu o firmě a následovala oblíbená autogramiáda všech všem.


Teambuilding 2012 | květen - červen 2012

Teambuilding 2012 | květen - červen 2012

Teambuilding v roce 2012 se konal jiným způsobem, než dosud. Zaměstnanci firmy byli rozděleni do čtyř skupin, které si samy kompletně připravily svůj vlastní teambuilding - včetně dopravy, ubytování a programu.
Nový model se jednoznačně osvědčil.


Slavnostní vyhodnocení roku 2011 | únor 2012

Slavnostní vyhodnocení roku 2011 | únor 2012

V průběhu večera prezentovali zástupci jednotlivých oddělení všech společností skupiny své výsledky v minulém roce. V druhé části večera pak převzali ocenění za odvedenou práci vybraní jednotlivci i kolektivy. Po skončení se tradičně - večírkově pokračovalo v Serpentine Bowl baru v hotelu Academic.


Vánoční večírek | prosinec 2011

Vánoční večírek | prosinec 2011

Vánoční večírek se konal na lodi, kde hrála kapela, v podpalubí se holdovalo hazardu, na horní palubě mrzli kuřáci. Kroužili jsme po Vltavě tři hodiny, poslední z nás ale odešli až k ránu.


Setkání rodin v loděnici Troja | září 2011

Setkání rodin v loděnici Troja | září 2011

Tentokrát jsme se sešli v loděnici v Tróji. Jezdilo se na raftech a na obojživelném vozítku, šplhalo na umělou stěnu. Olda Nesvorný dostal dárek k odchodu do důchodu. Nezklamali ani známí katastrofici. S Jirkou Šoustkem se zvrhlo obojživelné vozidlo, které se údajně převrhnout nemůže, a Martin Maliňák pro změnu vypadl z raftu. Ani jeden z nich se neutopil.


Závody dračích lodí | červen 2011

Závody dračích lodí | červen 2011

Tradiční mezifiremní klání dračích lodí se tentokrát uskutečnilo u botelu Racek. Naše posádka sice v první rozjížďce zajela nejrychlejší čas dne, posléze však byla vyřazena v semifinále.


Teambuilding | květen 2011

Teambuilding | květen 2011

Hlavní náplní teambuildingu, který se konal v oblasti Vysočiny, byla příprava varietního programu pro místní obyvatelstvo. A tak jsme žonglovali, krotili zvířata, tančili a zpívali o sto sedm.


Slavnostní vyhodnocení roku 2010 | únor 2011

Slavnostní vyhodnocení roku 2010 | únor 2011

Tradiční vyhodnocení roku se opět konalo v Academiku. Novinkou byly videopředtáčky projevů všech ředitelů. Večer vyvrcholil bowlingovým kláním.


Slavnostní vyhodnocení roku 2010 | únor 2011

<p>Tradiční vyhodnocení roku se opět konalo v Academiku. Novinkou byly videopředtáčky projevů všech ředitelů. Večer vyvrcholil bowlingovým kláním.</p>


Vánoční večírek | Prosinec 2010

Vánoční večírek | Prosinec 2010

Na vánoční večírek jsme doráželi po předem vytvořených skupinách s různými úkoly, nakonec jsme se sešli na polštářové bitvě na Staroměstském náměstí a skončili v restaurantu Monarch, který už zažil leccos.


Závod dračích lodí s agenturou S.E.N. | září 2010

Závod dračích lodí s agenturou S.E.N. | září 2010

Ani tentokrát se nám nepodařilo porazit namakané borce z agentury S.E.N.


Setkání rodin zaměstnanců | září 2010

Setkání rodin zaměstnanců | září 2010

Tentokrát jsme se sešli v areálu Gutovka ve Strašnicích. Hrála nám kapela z Gymnázia Jana Keplera, lezlo se po umělé stěně, hrál se hokejbal, jezdilo na kolečkových bruslích.


Teambuilding | květen 2010

Teambuilding | květen 2010

Teambuilding opět proběhl ve dvou skupinách, v obou případech v krásném prostředí Českého krasu. Bylo to hodně pestré. Prolézali jsme zemní škvíry, lámali kámen, klučili les, sjeli kus Berounky.


Slavnostní vyhodnocení roku 2009 | únor 2010

Slavnostní vyhodnocení roku 2009 | únor 2010

Každoroční vyhodnocení uplynulého roku opět hostil hotel Academic. Vyslechli jsme zprávu o výsledcích jednotlivých firem, nejlepší kolegové dostali odměny a všichni dobrou večeři.


Vánoční večírek v Tropical Islands v Německu | prosinec 2009

Vánoční večírek v Tropical Islands v Německu | prosinec 2009

Zatím nejoriginálnější vánoční večírek proběhl v unikátním aquacentru Tropical Islands nedaleko Berlína. Bývalý hangár na stavbu vzducholodí nás hostil celou noc. Teprve v autobusu jsme zjistili, že nám jeden nejmenovaný borec chybí. Sladce vyspával v tropickém stanu...


Dračí lodě | říjen 2009

Dračí lodě | říjen 2009

Potvrdilo se, že obhajovat vítězství je obtížnější, než je získat. Vítězství v tradiční regatě jsme neobhájili, ale nedali jsme svou kůži lacino. Zábava byla i tak náramná a příští rok se mají soupeři na co těšit.


Setkání rodin zaměstnanců v hotelu Academic | září 2009

Setkání rodin zaměstnanců v hotelu Academic | září 2009

Obvyklé celofiremní setkání s historickým názvem Zahradní kuře se konalo na domácí půdě, v hotelu Academic. V nabídce byly adrenalinové zážitky – např. slaňování ze střechy hotelu (7 pater), střelnice v hotelových garážích, i relativně krotké společenské hry (šipky, fotbálek…).


Vodácká sekce sjíždí sázavská Stvořidla | červen 2009

Vodácká sekce sjíždí sázavská Stvořidla | červen 2009

<p>Pod heslem „Lepší mokrý hrdina, než suchý zbabělec“ uspořádali naši skalní vodáci plavbu po peřejnaté části Sázavy mezi Světlou a Ledčí nad Sázavou.</p>


Vzájemná autogramiáda u příležitosti vydání publikace k 15. výročí založení společnosti | květen 2009

Vzájemná autogramiáda u příležitosti vydání publikace k 15. výročí založení společnosti | květen 2009

Součástí oslav 15. výročí založení firmy bylo vydání „firemní kroniky“. Na vydařeném večírku obdržel každý ze zaměstnanců jeden výtisk této vydařené publikace. Spontánně se pak začali všichni všem na památku do knihy podepisovat.


Teambuilding | leden 2009

Teambuilding | leden 2009

Kde jinde bychom měli uspořádat zimní teambuilding, než v našem novém lyžařském areálu na Monínci? Díky tomu jsme poznali i krásné okolí.


Vánoční "mezigalaktický" večírek | prosinec 2008

Vánoční "mezigalaktický" večírek | prosinec 2008

Vánoční akce tématicky vycházela z kultovní knihy Průvodce stopaře po galaxii. Převlečeni za různé vesmírné příšerky jsme děsili (možná spíš bavili) noční pražské chodce – večírek začínal o půlnoci.


Dračí lodě | říjen 2008

Dračí lodě | říjen 2008

Letité úsilí se konečně vyplatilo. Po poctivém tréninku jsme letos poprvé porazili všechny soupeře a pozvedli nad hlavu pohár pro vítěze!


Setkání rodin zaměstnanců | červen 2008

Setkání rodin zaměstnanců | červen 2008

Areál Žlutých lázní podruhé hostil tradiční „Zahradní kuře“. Díky možnostem areálu to bylo hodně sportovně zaměřené odpoledne.


Pochod Praha - Prčice | květen 2008

Pochod Praha - Prčice | květen 2008

Naši zdatní turisté se tentokrát nespokojili s obvyklou porcí kilometrů do Prčice,  ale natáhli svůj výlet až na Monínec. O tom, co se tam dělo pak, kolují jen nepotvrzené dohady.


Teambuilding v Lednici | březen 2008

Teambuilding v Lednici | březen 2008

Teambuilding ve stylu country&western se odehrával na farmě v těsném sousedství lednického zámku. Řídili jsme traktor, koňské spřežení, čtyřkolky, jezdili na koních, padali z elektrického býka…


Vánoční večrek - Šakalí léta | prosinec 2007

Vánoční večrek - Šakalí léta | prosinec 2007

Chvíli jsme putovali za rozličnými úkoly po Malé Straně (vrcholem bylo plavání tří dobrovolníků pro instrukce k pilíři Karlova mostu), až jsme skončili v Baráčnické rychtě, kde vypukl mejdan a la padesátá léta…


Dračí lodě | říjen 2007

Dračí lodě | říjen 2007

Podzimní regata dračích lodí už získává punc tradice. A bohužel tradicí se stává i to, že jsme zase nevyhráli, i když to ve finále bylo opravdu těsné.


Setkání rodin zaměstnanců | červen 2007

Setkání rodin zaměstnanců | červen 2007

Obvyklé společné setkání rodin zaměstnanců se odehrálo v areálu SB Centra na Chodově ve znamení netradičních sportovních aktivit – lukostřelba, „živý fotbálek“, po setmění jsme se přesunuli na bowling.


Teambuilding (Jizerka a Lipno) | duben 2007

Teambuilding (Jizerka a Lipno) | duben 2007

Vánoční večírek - Piráti z Karibiku | prosinec 2006

Vánoční večírek - Piráti z Karibiku | prosinec 2006

Náš zbrusu nový hotel Academic zažil opravdu vydatnou zatěžkávací zkoušku – vánoční večírek Trigemy.  Převlečeni za piráty jsme tam dorazili (jak jinak) po vodě.


Turnaj v curlingu | listopad 2006

Turnaj v curlingu | listopad 2006

Oblíbenou zábavou ve firmě je každoroční srandaturnaj ve zjednodušené formě curlingu. Je to vždy vítaná příležitost k potkání génia loci na stařičké Štvanici, který si už dlouho asi užívat nebudeme moci.


Dračí lodě | září 2006

Dračí lodě | září 2006

Druhý ročník mezifiremní regaty dračích lodí se tentokrát konal u Palackého mostu. Naše posádka sice nezaznamenala žádný úspěch, ale náladu nám to nezkazilo.


Setkání rodin zaměstnanců | čeven 2006

Setkání rodin zaměstnanců | čeven 2006

Rodinné setkání s názvem „Zahradní kuře“ letos hostila restaurace Dívčí skok v Divoké Šárce. A byla to doslova jízda – na inline bruslích, na kolech a koloběžkách a na segwayích.


Teambuilding ve vojenském duchu | květen 2006

Teambuilding ve vojenském duchu | květen 2006

Pro pány hodně náročné dva dny ve vojenském táboře, dámy si první noc užívaly v lázních. Druhý den jsme se sešli při paintballu. Odměnou za dvoudenní námahu byl závěrečný večer v luxusním hotelu.


Turnaj v halové kopané | leden 2006

Turnaj v halové kopané | leden 2006

Trigema má sportovního ducha. Naše reprezentační mužstvo se zúčastnilo halového fotbalového turnaje, pořádaného Motorletem Praha. 


Vánoční večírek | prosinec 2005

Vánoční večírek | prosinec 2005

Večírek měl bombastické zahájení – na místo nás z firmy dovezly luxusní limuzíny. Vlastní večírek pak byl věnován oblíbeným televizním soutěžím, vrcholem pak byla soutěž v karaoke.


Curling na Štvanici | listopad 2005

Curling na Štvanici | listopad 2005

Vítána příležitost k odreagování, spousta legrace, svařáček, grog. Je úplně jedno, kdo vyhrál.


Zimní teambuilding na Zadově | únor 2005

Zimní teambuilding na Zadově | únor 2005

První zimní teambuilding se uskutečnil na Šumavě. Náplň: běžky, sněžnice, koulování, stavby ze sněhu. Vrcholem byl filmový festival, do kterého každá skupina přispěla vlastním filmem, na jehož natočení měla dvě hodiny.


Vánoční večírek - Večer národů | prosinec 2004

Vánoční večírek - Večer národů | prosinec 2004

Koho by nebavilo putovat po večerní Praze v přestrojení za Eskymáky, černochy, Indiány, Indy či Skoty? 


Setkání rodin zaměstnanců | čeven 2004

Setkání rodin zaměstnanců | čeven 2004

V době plánovaného setkání s historickým názvem „Zahradní kuře“ se spustila neuvěřitelná průtrž mračen, která nás donutila přesunout se do útrob Žofína a poněkud zredukovat program. Přesto jsme vydrželi do pozdní noci.


Teambuilding v Českém Ráji | květen 2004

Teambuilding v Českém Ráji | květen 2004

Putovali jsme Českým rájem coby Cikáni, nocovali jsme ve stanovém táboře a akci zakončili středověkou hostinou na hradu Kost.