Úvod Média

Na Dark SNOW Monínec se bude jezdit mezi osvětlenými brankami

21. 02. 2018

Večerní závod čeká na všechny, kteří se zúčastní páteční akce Dark SNOW Monínec. Jedná se o jediný takový sjezd pro veřejnost, kdy se takto jede za umělého osvětlení. Letos navíc s novinkou v podobě osvětlených branek.


Na každé brance závodu bude LED svítilna. Účastník akce, což může být kdokoliv, komu je minimálně 16 let, tak nebude muset branky během závodu, jenž se koná na hlavní monínecké sjezdovce, hledat. Kromě toho se rovněž zdůrazní noční lyžařský prožitek z jízdy.

Závodit budou moci jak jednotlivci, tak tříčlenné týmy. Podmínkou pouze je, aby byla v každém týmu aspoň jedna žena. Registrace na Monínci proběhne v pátek 23. února mezi 16.00 až 17.00 hodin. Samotný závod začne ve 20.00 hodin. Soutěžit se bude dvoukolově. Do druhého finálového kola pak postoupí pouze čtyři nejlepší muži a čtyři nejlepší ženy. Během předchozích ročníků dosahovali nejrychlejší lyžaři průměrnou rychlost až okolo 80 kilometrů za hodinu.

Všichni účastníci letošního Dark SNOW Monínec získají zdarma automaticky jednodenní monínecký skipas. Vedle toho se bude bojovat o lyže Sporten z edice Ondřej Bank a další hodnotné ceny. Startovné činí 550 korun při platbě převodem a 650 korun při platbě na místě. Další informace lze nalézt na www.dark.snow.cz a www.moninec.cz.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.