Úvod Média

Prostory Black N´ Arch uspěly v soutěži Zasedačka roku

08. 02. 2019

V kategorii Malá kancelář soutěže Zasedačka roku, kterou pořádá společnost CBRE, zvítězily prostory ateliéru Black N´ Arch. Ateliér, jenž vede umělec David Černý společně s architektem a urbanistou Tomášem Císařem, je součástí koncernu Trigema.  


Provedení interiéru Black N´ Arch vychází ze scénografického přístupu k interiérovému designu. Základním prvkem prostor je černá barva, která evokuje pocit působení celého týmu studia v divadelním prostoru. Bodové nasvětlení dílčího vybavení pak zvyšuje pocit vnímání nábytku jako divadelních kulis.

Ve vnitřním vybavení nechybí ani roxorová džungle, kde se prolíná světlá barva dřeva s barvou zeleně. Roxorová konstrukce tak odkazuje na zaměření Trigemy, kterým je především development a stavebnictví. Veškerý nábytek si studio navrhovalo samo. Nábytek byl proto také vyroben přímo na zakázku pro tento interiér.

Autory prostor kanceláří Black N´ Arch  jsou David Černý a Tomáš Císař. Investorem byla Trigema. Užitná plocha interiéru je okolo 200 m2. Provoz kanceláří byl zahájen v září 2018.

Do pátého ročníku soutěže Zasedačka roku se přihlásilo 101 společností. Patřily k nim například KPMG, Livesport, Johnson & Johnson, Seznam.cz, PwC a další.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.