Úvod Média

Trigema posílila management

12. 02. 2019
Novým provozním ředitelem koncernu Trigema je Karel Branda.
Ve společnosti působí již více než 20 let.

Provozním ředitelem koncernu Trigema se stal Karel Branda, který doposud působil na pozici ředitele dceřiné společnosti Trigema Building. Novým šéfem stavební části koncernu je Petr Bělina a obchodním ředitelem Radim Šponar.


Karel Branda je v Trigemě nyní na pozici provozního ředitele. Je odpovědný především za fungování oblasti informačních technologií, personalistiky, interního auditu, správy majetku a technicko-obchodních vztahů skupiny. Ve firmě působí přes 20 let. Původně začínal na pozici stavbyvedoucího. Od roku 2007 byl předsedou představenstva a od roku 2014 statutárním ředitelem Trigema Building. Před nástupem do Trigemy Branda působil ve společnostech Klima Praha, Stapo Praha, Prefa Trmice – Eurocast a Vodohospodářské stavby Ústí nad Labem.  Vystudoval Stavební fakultu ČVUT. Je mimo jiné členem ČKAIT – autorizovaný inženýr v oboru vodohospodářské stavby. Mezi jeho záliby patří například moderní architektura, vinařství a basketbal.

Petr Bělina, který je novým ředitelem Trigema Building, pracuje ve firmě více než 8 let. Svou misi zde původně zahajoval jako reklamační technik. Od té doby prošel celou řadou pracovních uplatnění, naposledy působil na pozici výrobního ředitele Trigema Building. V předchozích zaměstnáních pracoval mimo jiné jako projektant, stavbyvedoucí a technický dozor investora v rámci bytové výstavby. Bělina má od nynějška na starosti zejména celkové řízení stavební společnosti Trigema Building. Ve volném čase se zajímá například o literaturu faktu, historii a zdravý životní styl.

Obchodním ředitelem Trigema Building je Radim Šponar. Jeho úkolem je především příprava a zajištění veřejných i privátních zakázek a dosažení požadovaného obratu firmy. Před nástupem do Trigemy Šponar pracoval na pozici ředitele regionu Čechy v  Geosan Group. Vedle toho byl rovněž výrobním ředitelem společnosti Hochtief CZ či projektovým manažerem ve společnosti Subterra. Vystudoval Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu v Ostravě. Pokud má volno, věnuje se zejména svým dětem, sportu a práci v lese.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.