Úvod Média

Dog In Dock získal 9 medailí na Veselské výstavě vín

05. 05. 2019
Vinařství Veselí nad Moravou se zaměřuje na výrobu vína z typických odrůd vhodných pro region Veselí nad Moravou, tedy například burgundské odrůdy Chardonnay, Pinot blanc, Pinot gris a dále pak třeba Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené či Pinot noir.

V již šestém ročníku výstavy vín, který se konal ve Veselí nad Moravou, získala značka Dog In Dock hned 9 zlatých medailí. Celkově jsme letos do vinařského klání přihlásili deset různých vín.


Na výstavě, kam dorazilo více než 500 návštěvníků, mohli lidé ochutnat vína nejen z Veselí nad Moravou, ale z celé oblasti Veselska a jeho bezprostředního okolí. Vinařství Veselí nad Moravou, které je součástí koncernu Trigema, však bylo díky devíti medailím nejúspěšnějším vinařstvím, jež se akce aktivně účastnilo. Součástí výstavy byl také bohatý doprovodný folklorní program.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.