Úvod Média

Posedmé bude Monínec patřit psům

05. 06. 2019

Nedělní odpoledne 9. června bude na Monínci ve znamení našich čtyřnohých miláčků. Uskuteční se tu již 7. ročník akce Monínec patří psům. O rekord budou tentokrát usilovat díky nápadu, kolik z nich se nechá uvázat na jedno společné psí vodítko.


K vidění a vyzkoušení budou například jednotlivé disciplíny psa Ruperta, tedy Stezka odvahy, Aport z vody, Chytání piškotů či agility v podobě slalomu, překážek a běhu mezi obručemi. Chybět nebude ani tradiční výstava Dítě a pes, kde mohou děti předvést výstavní techniku svých miláčků.

Na programu budou také ukázky práce kynologů či pokus o další psí rekord. Tentokrát v tom, kolik psů se nechá uvázat na jedno společné vodítko. V minulosti se soutěžilo třeba o to, kolik psů bude mít na sobě bezpečnostní reflexní šátek, který byl pro tuto akci speciálně připravený, kolik psů se dovedlo shromáždit na umělém sněhu místní sjezdovky či kolik miláčků si na sebe nechalo navléci tričko, jež bylo vyrobeno pouze pro akci Monínec patří psům.

Vstup na akci bude zdarma.

Akce se koná ve spolupráci s Areálem Monínec a e-shopem Rupert.cz.


Program 7. ročníku akce Monínec patří psům:
13.00 Disciplíny psa Ruperta
15.00 Ukázka - Petra Štolová a její tým - obedience
15.30 Křest kalendáře 2020
15.40 Vyhlášení výsledků fotosoutěže
16.00 Rekord - počet psů na jednom vodítku
16.15 Výstava psů všech plemen "Dítě a pes"
17.15 Jízda se psem na lanovce

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.