Vaše zpráva byla odeslána.

Média

Areál Monínec slaví 25 let

12. 07. 2019
Program oslav 25 let Areálu Monínec bude moderovat Vláďa Slezák. Vystoupí skupiny Keks a O.R. Orchestra a zpěvák, skladatel a textař Jarda Hypochondr. Vyhlášeny budou zároveň výsledky soutěže 25 let s Moníncem, 25 možností vyhrát!. Body do soutěže, které lze pak vyměnit za zajímavé odměny, bude možné získat i v Aktivity parku během celého dne.

Areál Monínec na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje pořádá 20. července u příležitosti čtvrtstoletí provozu zábavní den pro celou rodinu. Připraveny budou například lety vrtulníkem nebo sněhové radovánky, které umožní technologie Snowfactory. Díky ní lze vyrobit sníh, i když je venku nad nulou.


Jezdit bude také lanovka. Otevřený bude rovněž Aktivity park, kde jsou například nová kuličková dráha a vodní maxiskluzavka dlouhá sto metrů. Návštěvník tu také najde lanové centrum, tubing, trampolínu, lukostřelbu či discgolf. Vstup na tubing i lanovku bude zdarma. Součástí dne bude i možnost prohlédnout si výstavu horské techniky. Návštěvníci najdou navíc nově v horní části moníneckého areálu nejstarší českou Poštovnu, která byla nejdříve na Sněžce a poté u Monínce na Javorové skále. Seznamuje se svou stopadesátiletou historií a sídlí v ní informační centrum oblasti Toulava. U příležitosti oslav se pod Hotelem Monínec otevře nový venkovní bazén, v jehož sousedství jsou terasy s výhledem do údolí České Sibiře a Českého Meránu. Další vylepšení hlásí Pilský rybník, kde je pro návštěvníky nově připravena možnost využití aquazorbingu, ježdění na paddle boardech či na voru.
 
Zdroj: MF Dnes

Kontaktní formulář
 
 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.