Vaše zpráva byla odeslána.

Média

V Cyberdogu bude letní kino i v srpnu

22. 07. 2019
Autory technologicko-informačního centra Cyberdog, které najdete u stanice metra Nové Butovice, jsou David Černý a Tomáš Císař. Studio je součástí společnosti Trigema, investora celého projektu.

Technologicko-informační centrum Cyberdog v Nových Butovicích, představí v rámci svého projektu Letního kina v srpnu každé úterý a čtvrtek filmy Sherlock Holmes a Fantastická zvířata a kde je najít.


Každý čtvrtek v srpnu mohou návštěvníci na Cyberdogu sledovat více jak dvouhodinovou verzi filmu Sherlock Holmes, kterou před deseti let na motivy nejznámějšího díla Sira Arthura Conana Doyla natočil režisér Guy Ritchie. V hlavních rolí se představil Robert Downey Jr., Jude Law a Rachel McAdams. Snímek zde poběží 1., 8., 15., 22. a 29. srpna vždy od 20.30 hodin.
 

Úterý bude patřit filmu Davida Yatese na motivy knihy Joanne Rowlingové Fantastická zvířata a kde je najít. Tento tři roky starý snímek ukazuje, co vše se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata uniknou z kufříku. Film, kde si zahráli například Eddie Redmayne, Dan Fogler a Colin Farrell, se bude promítat 6., 13., 20., a 27. srpna od 20.30 hodin. Oba snímky jsou s českým dabingem. Za možnost sledování filmů se neplatí.
 

Cyberdog, který vzniklo na základě návrhu Davida Černého a Tomáše Císaře, je umístěný na novém pěším korzu u stanice metra trasy B Nové Butovice. Hned vedle nového objektu je plastika Davida Černého Trifot a stejnojmenná restaurace.


Zdroj: Náš region

Kontaktní formulář
 
 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.