Úvod Média

Trigema běžela pro Paraple a věnovala mu 50 tisíc korun

18. 09. 2019
Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáhá lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.

V Malešickém parku proběhl v sobotu 14. září jubilejní dvacátý ročník charitativního Běhu pro Paraple. Společnost Trigema, která Centrum Paraple dlouhodobě podporuje, této neziskové organizaci věnovala 50 tisíc korun a prostřednictvím týmu svých zaměstnanců se běhu také aktivně zúčastnila.


Program Běhu pro Paraple odstartovalo víření bubnů Tam - Tam Batucada. Poté již zakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák společně s ředitelem Davidem Lukešem představili program odpoledne a dali prostor jednotlivým partnerům.

V případě daru od společnosti Trigema ve výši 50 tisíc korun Zdeněk Svěrák poznamenal, že se naše společnost podílí na podpoře Centra Paraple nejen finančně, ale že také prostory centra v minulosti kvalitně zrekonstruovala. Předseda představenstva Trigemy Marcel Soural je navíc dlouholetým členem správní rady Centra Paraple. Za uplynulých téměř 20 let Trigema podpořila Paraple celkovým finančním příspěvkem vyšším než 15 milionů korun.

Součástí programu odpoledne byl samozřejmě i samotný běh, jehož se zúčastnil početný tým zaměstnanců Trigemy a jejich rodinných příslušníků. V Malešickém parku, kde se tentokrát akce konala, však nechyběl ani třeba tvořivý stan, skákací hrad, vozítkové hřiště nebo představení loutkařského divadla Zvoneček.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.