Vaše zpráva byla odeslána.

Média

Finančním ředitelem holdingu Trigema je Tomáš Kucharčuk

30. 10. 2019
Tomáš Kucharčuk působil před nástupem do Trigemy například také v síti Orea Hotels & Resorts, skupině CPI Group či společnosti Assa Abloy Entrance Systems.

Finančním ředitelem developerské společnosti Trigema se stal Tomáš Kucharčuk. Před nástupem do Trigemy působil na pozici finančního ředitele sítě Orea Hotels & Resorts.


Tomáš Kucharčuk má na starosti především celkové ekonomické řízení všech společností, které jsou součástí holdingu Trigema. Současně s tím spolupracuje při plánování a vyhodnocování jejich cash flow. Ve své činnosti komunikuje s auditory, bankami a dalšími institucemi. Zároveň je odpovědný za řízení kontrolingových aktivit Trigemy.
 
Před nástupem do Trigemy byl Tomáš Kucharčuk téměř tři roky na pozici finančního ředitele sítě Orea Hotels & Resorts. Zkušenosti z oblasti real-estate získal rovněž díky působení ve skupině CPI Group, kde se mimo jiné zabýval řízením interních a externích finančních procesů jednotlivých projektů skupiny. V letech 2009 až 2012 byl finančním manažerem ve společnosti Assa Abloy Entrance Systems.
 
Tomáš Kucharčuk vystudoval Univerzitu Jana Amose Komenského v Praze. Je ženatý a ve volném čase se věnuje aktivitám s rodinou, sportu, cestování a zahradě. Je mu 42 let. Hovoří anglicky.

Kontaktní formulář
 
 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.