Úvod Média

Cyberdog mezi nominovanými soutěže CBRE Art of Space

29. 01. 2020
Uvnitř tvoří Cyberdog veřejný prostor vinárny, včetně robotického pracoviště a vozíkové dráhy. Robotická ruka je v přízemí. Současně je zde také bar a stolky určené návštěvníkům. Prostřednictvím aplikace v tabletu si může návštěvník objednat víno, další nápoje, ale i třeba teplou kuchyni.

Technologicko-informační centrum Cyberdog, jehož investorem byla společnost Trigema, se dostalo mezi nejlepší prostory soutěže CBRE Art of Space. Cyberdog, který najdete u stanice metra Nové Butovice, nabízí mimo jiné vinárnu s robotickou rukou.


Ze zhruba 250 přihlášek soutěže CBRE Art of Space je centrum mezi nominovanými v kategorii Retail. Během února bude probíhat hlasování veřejnosti o nejlepší přihlášený projekt a v březnu slavnostní vyhlášení výsledků. Porotě soutěže předsedá architektka Eva Jiřičná, dalšími členy jsou například Anna Szwed zastupující společnost Ecoplan & Saint - Gobain Ceilings nebo gastronomický expert Pavel Maurer.

Cyberdog se poprvé otevřel na konci listopadu roku 2018. V provozu je každý den od 16.00 do 22.00 hodin. Autory návrhu dvoupatrové futuristické budovy jsou vedoucí studia Black n´ Arch David Černý a Tomáš Císař. Studio je součástí holdingu Trigema.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.