Úvod Média

Na Monínci rozjeli letní radovánky

21. 05. 2020

Hotel Monínec poskytne ubytování zájemcům od pondělí 25. května. Objednávat si jej lze ale už nyní. Na výběr jsou dvoulůžkové, třílůžkové a třílůžkové pokoje s přistýlkou. Vedle standardních objednávek se nabízí rovněž zvýhodněné ubytovací balíčky. Samozřejmostí bude dále provoz místní restaurace, možnost pronájmu některého z konferenčních sálů či ubytování v sousední depandance Nová Javorka.

Sportovní areál na Monínci u Sedlce–Prčice po pauze vynucené koronavirovou epidemií zahájil letní sezonu.


O prodlouženém víkendu otevřeli jak kuličkovou dráhu, tak tubing či discgolf. Nechybí ani lanový areál. Aktivity park bude otevřený každý víkend od 10 do 17 hodin. „Od poloviny května pojede rovněž lanovka. Díky tomu odstartuje bikepark,“ řekl mluvčí moníneckého areálu Radek Polák. Nově pro hosty připraví noční sledování hvězd na obloze s odborným komentářem a předběžně počítají se setkáními s vybranými osobnostmi hudby či sportu. Na řadu mají přijít pěší a cyklovýlety do okolí. Do plného provozu chtějí na Monínci přejít v pondělí 25. května.

 

Zdroj: MF Dnes

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.