Úvod Média

Trigema věnovala milion korun pro Centrum Paraple

29. 11. 2021
"Dlouhodobá podpora je pro nás ta správná cesta, kterou držíme nejen ve spolupráci s Parapletem, ale obecně v našem podnikání," říká Marcel Soural, předseda představenstva investiční skupiny Trigema.

Nezávislost: to jsou ruce, které přiblíží hrnek s kávou ke rtům, otočí list knížky nebo provléknou nit ouškem jehly.


Nezávislost jsou nohy, které se každé ráno dotknou koberce pod postelí, aniž byste si to uvědomovali, tak vás donesou do práce, do obchodu, do školy, rytmicky se ohýbají v kolenou, když sbíháte schody, nohy, které se s lehkostí odrazí od země v té krátké vteřině, než vyběhnete. Někdy je volba nezávislosti těžší, než se zdá. I proto skupina Trigema už 23 let podporuje Centrum Paraple, kterému v letošní soutěži StarDance věnovala milion korun.

"Dlouhodobá podpora je pro nás ta správná cesta, kterou držíme nejen ve spolupráci s Parapletem, ale obecně v našem podnikání," říká Marcel Soural, předseda představenstva investiční skupiny Trigema s tím, že podpora Centra Paraple zdaleka není věcí jednosměrné pomoci. „Pro nás je to vzájemná pomoc, kdy nám Centrum Paraple znovu a znovu ukazuje sílu k nezávislosti v praxi. Děkujeme za to,“ dodává Soural.

Tisková zpráva Centra Paraple

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.