Úvod Média

Výroční zpráva 2021

21. 07. 2022

Rok 2021 byl rokem turbulentním. Na pozadí velkých událostí se Trigema z developerské společnosti stala stabilní investiční skupinou, prošla kompletním rebrandingem, při kterém se podívala hluboko do své historie, aby znovu popsala své hodnoty, vize a svou misi, získala novou vizuální tvář a dokončila i zahájila množství projektů.


V roce 2021 jsme prodali 256 bytů. Stavebně jsme dokončili areál Bydlení Braník se 137 byty v bytových domech a 15 rodinnými domy, zahájili jsme výstavbu rezidenčního areálu Bydlení Skvrňany a demolicí starého brownfieldu na Smíchově jsme de facto zahájili i výstavu nové čtvrti Lihovar. Zároveň jsme pokračovali ve výstavbě projektu nájemního bydlení Fragment, zúčastnili jsme se mnoha odborných konferencí a akcí, věnovali jsme se rozvoji našeho startupu Flat Zone i datovým analýzám rezidenčního trhu a dalším věcem.

V roce 2021 jsme také získali řadu ocenění. Mezi ty nejvýznamnější patřilo například vítězství našeho projektu Nová Nuselská v prestižní soutěži Best Of Realty či první místo v soutěži Stavební firma roku 2020, které získala naše dceřinná společnost Trigema Building. Zároveň jsme se v roce 2021 stali druhou nejcitovanější developerskou společností v médiích.


Podrobnosti o tom, jak jsme prožili rok 2021, se můžete dočíst v aktuální výroční zprávě.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.